Võitjad on selgunud!

Peaauhinna saab endale Ille O.

Eucerin öise geel-kreemi võitsid:

Tatjana L, Urmi J, Mario M, Anari T, Kristiina S, Terje O, Helju K, Eve J, Merilin N.-B ja Raido A.

Palju õnne võitjatele!  

 

1. Kampaania

1.1. Südameapteegi loosikampaania koostöös kaubamärgiga Eucerin “Confido esteetika” on perioodil 01.03.2023 kuni 08.03.2023 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Pharma Holding OÜ, registrikood 12009590 (asukoht: Veerenni 51, Tallinn 10138; edaspidi korraldaja).

2. Kampaanias osalemine

2.1. Kampaanias võivad osaleda kõik Südameapteegi kliendid, kes ei ole Pharma Holding OÜ, frantsiisi Südameapteek ning D/V/S/ON OÜ töötajad.

2.2. Kampaanias osalemiseks tuleb osta Südameapteegi füüsilisest apteegist või e-apteegist www.südameapteek.ee Eucerini tooteid väärtuses 25€ või rohkem ning nõustuda apteegis kohapeal suuliselt või e-apteegis kinnitust andes kampaanias osalemisega.

2.3. Iga ostukorvi kohta on võimalik lisada üks loosipilet.

3. Kampaaniatooted on kõik kaubamärk Eucerin tooted.

4. Kampaanias ei osale retsepti- ega käsimüügiravimid.

5. Kampaania auhind

5.1. Kampaania peaauhinnaks on Confido Esteetilise Kliiniku kinkekaart väärtuses 300€. Lisaks loositakse välja kümme Eucerin Hyaluron-Filler öist geel-kreemi

5.2. Kampaania auhinnad loositakse välja kampaaniaperioodi lõpus, hiljemalt 9. märtsil, kõigi kampaaniatooteid ostnud ja loosis osalemise soovi registreerinud klientide vahel.

5.3. Kampaania auhinna võidust teavitatakse võitjaid loosimise päeva jooksul e-kirja vahendusel.

5.4. Kampaania auhinda rahas ei väljastata.

5.5. Auhinna võitja eesnimi avaldatakse Kampaania veebilehel, Südameapteegi kampaaniatingimuste lehel ning Südameapteegi Facebooki lehel.

5.6. Auhinna kättesaamine kinnitatakse võitjaga hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale loosimise toimumist. Kui võitja ei ole selle aja jooksul auhinna vastuvõtmise soovi kinnitanud, on Korraldajal õigus loosida auhind välja teisele Kampaanias osalejale.

5.7. Kampaania peaauhind antakse üle digitaalselt. Eucerin Hyaluron-Filler öine geel-kreem antakse üle võitjale sobivast Südameapteegist. Auhinda hoitakse apteegis 1 kuu. Kui võitja pole selle aja jooksul auhinda vastu võtnud, tagastatakse auhind Südameapteegi kontorisse ning väljastamisele see ei kuulu. 

5.8. Kampaanias osalemist ja võidu korral auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena Korraldajale kasutada võitja nime sotsiaalmeedias, PR-kampaaniates, reklaamidel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata.

5.9. Kampaanias osalemisega annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks seoses auhinna võitja väljaselgitamise, võitja nime avaldamise ja auhinna kättesaamisega, samuti isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul peale Kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

6. Auhinnaga seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

7. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

8. Kõik küsimused ja/või pretensioonid seoses kampaaniaga korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata meiliaadressile: info@sydameapteek.ee

9. Kampaania korraldaja säilitab õigused teha Kampaania reeglites muudatusi.