GERDOFF REFLUKSIVASTASED NÄRIMISTABLETID N20

20,55 €

1,03 €/tk


Ravimivorm / pakend
NÄRIMISTABLETID
Kogus pakendis
N20

Tootetutvustus, otstarve
Patenteeritud meditisiiniseade kõrvetiste ja gastroösofageaalse refluksi joaks

REFLUKSIVASTASED SUUS SULAVAD TABLETID

Gastroösofageaalne reflukshaigus (GERD) on funktsionaalne haigus, millega kaasnevad mitmed tüüpilised sümptomid, nt:
-Kõrvetised (retrosternaalne püroos)
-Happe või leelise tagasivool lamavas asendis või toidust või ärritvatest ainetest põhjustatud refluks (alkohol, kohv, tee, šokolaad, tsitrusviljad jne.)
-Krambid
-Mittevalulikud neelamisraskused (düsfaagia)
-Ärritav köha
-Düsfoonia (hääle kähedus, afoonia).
Need sümptomid võivad aga ei pruugi olla seotud erosiivsete põletikuliste kolletega söögitoru limaskestas. Halb toitumine ja stressirohke eluviis võivad omada suurt mõju maohappe tootmisele, suurendades maohappe hulka ja põhjustades ärritavat ja põletavat tunnet, eriti toidukordade järgselt. Seda ülemäärast happesust võib tunda ka mao sees põletustunde, krampide, puhituse ja iiveldusena. GERD võib ilmneda ka magades, kuna lamav asend põhjustab maomahlade tagasivoolu söögitorusse. Kuna söögitoru seinad ei ole mõeldud maohapet taluma, põhjustab see põletustunnet rindkeres.
NÄIDUSTUSED
GERDoff on mehaanilise toimega preparaat, mis vähendab kiiresti gastroösofageaalse refluksiga kaasnevaid sümptomeid, nt kõrvetised, ülakõhu valu, maohappe tagasivool, ärritusköha ja kähehäälsus (düsfoonia).
GERDoff on originaalne ja uuenduslik kombinatsioon kondroitiinsulfaadist, hüaluroonhappest ja alumiiniumhüdroksiidist. GERDoff kaitseb maos toodetava vesinikkloriidhappe ärritava toime eest.
•Närimistabletid lahustuvad suus koheselt, stimuleerides süljeeritust ja tagades parema kokkupuute toimeainete ja söögitoru seina vahel, mis suurendab kaitset ja lubrikatsiooni.
•Kondroitiinsulfaat kleepub seedetrakti limaskestale kaitstes seda maomahlade rünnaku eest.
•Hüaluroonhape, kombineerituna kondroitiinsulfaadi adhesiivsete omadustega, aitab kaitsta ja taastada kahjustatud maokudet.
•Alumiiniumhüdroksiid toimib antatsiidina, vähendades maohappe toimet kahjustatud limaskestale.

Kasutamisjuhised
Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1...2 tabletti suurte toidukordade järel ja/või enne magamaminekut. Üle 6-aastased lapsed: seda ravimit on soovitatav kasutada siiski ainult pärast atrstiga konsulteerimist. 1 tablett pärast peamisi söögikordi ja/või enne magama minemist. Vajadusel saab tabletti poolitada, kasutades tabletil olevat poolitusjoont. Või vastavalt vajadusele, kui tekivad sümptomid, nt valu maos ja kõrvetised.
Kasutamisjuhend Alustage tablettide lahustamisest suus ja seejärel närige neid. Pärast allaneelamist võib juua vett või piima.

Koostisosade loetelu
Naatriumkondroitiinsulfaat, sahharoos, alumiiniumhüdroksiid, kaltsiumkarbonaat, paakumisvastased ained: rasvhapete mono-, di- ja triglütseriidid, ränidioksiid, suure molekulmassiga naatriumhüaluronaat, lõhnaained, magustaja: ammooniumglütsürritsinaat.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
KÕRVALTOIMED Alumiiniumi kootava (adstringeeriva) toime tõttu võib preparaadi pikaajaline kasutamine põhjustada kõhukinnisust.
VASTUNÄIDUSTUSED Neerupuudulikkus, hüpofosfateemia, teadaolev ülitundlikkus mõne koostisosa suhtes.
RASEDUS JA IMETAMINE Kasutage toodet pärast arstiga konsulteerimist.
HOIATUS
Preparaat ei sisalda gluteeni, laktoosi ja piima derivaate.
Preparaat sisaldab alumiiniumi, mis võib häirida teiste ravimite imendumist. Tsitraadid võivad suurendada alumiiniumi imendumist. Seetõttu on soovitatav võtta teisi ravimeid 1...2 tundi enne või pärast selle preparaadi võtmist.
Ärge ületage soovituslikku annust. Kõrvaltoime tekkimise korral lõpetage ravi ja pöörduge arsti poole. Kui lühiajalise ravi järgselt ei ole nähtavaid tulemusi, pöörduge arsti poole.
Preparaat sisaldab sahharoosi, mida tuleb arvesse võtta diabeediga patsientide puhul.
Ärge kasutage seda preparaati pärast pakendil märgitud kõlblikkusaja lõppu. Kõlblikkusaeg kehtib õigesti säilitatud ja avamata pakendiga toote puhul.
Hoida kuivas ja jahedas kohas, kuumusallikatest eemal.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
20 tabletti 1100 mg

CE 0373

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: SOFAR SWISS SA, 6900 Lugano (SVIZZERA), Phone +41 91923226
info@sofarswiss.ch
www.sofarswiss.com
Edasimüüja:nGENBA PHARMA, Veiverių g. 150, LT-46391 Kaunas (LEEDU)
www.genbapharma.lt

Päritoluriik
SWISS