GRASSOLIND HAAVAVÕRK 10X20CM N30

16,87 €

0,56 €/tk


Ravimivorm / pakend
PLAASTER
Kogus pakendis
N30

Tootetutvustus, otstarve
Puuvillast haavavõrk on immutatud veevaba salvmassiga.

Laiasilmne võrk võimaldab haavaeritistel takistamatult imenduda absorbeeriva haavakompressi sisse, mis on asetatud haavavõrgu peale. Salvimass hoiab haavaservad pehmena, soodustades granulatsioonikoe moodustamist, epiteliseerumist ning takistab sideme kinnikleepumist haavaga. Sidemevahetus toimbub valutult, granulatsioonikudet ja noort epiteeli ei kahjustata.

Sobib kasutamiseks rohke haavaeritisega ja valulike pindmiste haavade hooldamisel (marrastushaavad, rebimishaavad, veenihaavandid, lamatised, põletushaavad, söövitused, mädanikud jt). Grassolind on tänu toimevabale salvimassile eriti näidustatud dermatoloogias ning tundliku naha ja ravimitundlike patsientide puhul.

Kasutamisjuhised
Avage steriilne pakend, võtke salvside koos mõlema kattepaberiga välja ja lõigake vajadusel vastavalt haava suurusele parajaks. Eemaldage üks kattepaberitest ning asetage salvside haavale, seejärel eemaldage teine kattepaber. Haavaeritiste imendumiseks tuleb salvkompress katta imava steriilse haavasidemega ning fikseerida. Kui arst ei ole määranud teisiti, siis vahetage Grassolind haavavõrku igal sidumisel.

Koostisosade loetelu
Salvi koostis:
valge vaseliin; mono- ja dikarboksüülhappe diglütseriinester; vaha.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada kui esineb ülitundlikkust haavavõrgu materjali või salvi koostisosade vastu.

Seadme ja pakendi sisu
Mõõdud: 10 x 20 cm. Pakis on 30 tk.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: PAUL HARTMANN AG
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, tel. +372 650 1901

Päritoluriik
Saksamaa