Kamado Joe loosikampaania

1. Kampaania

1.1. Südameapteegi “Elu on chill, võida grill” kampaania on perioodil 01.06.2021 kuni 30.06.2021 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Pharma Holding OÜ, registrikood 12009590 (asukoht: Veerenni 51, Tallinn 10138; edaspidi korraldaja).

2. Kampaanias osalemine

2.1. Kampaanias võivad osaleda kõik, kes ei ole Pharma Holding OÜ või frantsiisi Südameapteek töötajad.

2.2. Kampaanias osalemiseks tuleb osta Südameapteegist vähemalt üks kampaaniatoode ning nõustuda kampaanias osalemisega tagasisideterminalidesse loodud rakenduses. 

2.3. Auhinnaloosis osalevad kõik kliendid, kes on ostnud Südameapteegist kampaaniatoote, registreerinud oma kliendikaardi ning kes on andnud oma nõusoleku loosimises osalemiseks tagasiside terminalis. 

2.4. E-apteegis osalevad loosis kõik kliendid, kes on ostnud sisseloginud kasutajana kampaaniatoote ning registreerinud tšeki siin

2.5. Mitme toote ostmise korral võib soovi korral ostu sooritada erinevate tehingutena.

3. Kampaaniatooted asuvad siin.

4. Kampaania auhind

4.1. Kampaania auhinnaks on Kamado Joe grill. Auhinnaga saab lähemalt tutvuda Veltekspert kodulehel. 

4.2. Kampaania auhind antakse võitjale üle füüsilise auhinnana ning Kampaania auhinda rahas ei väljastata.

4.3. Kampaania auhinna võidust teavitatakse võitjaid telefoni vahendusel.

4.4. Auhinna võitja nimi avaldatakse Kampaania veebilehel ning Südameapteegi Facebooki lehel

4.5. Auhinna kättesaamine kinnitatakse võitjaga hiljemalt 15.07.2021. Kui võitja ei ole hiljemalt nimetatud kuupäeval auhinna vastuvõtmise soovi kinnitanud, on Korraldajal õigus loosida auhind välja teisele Kampaanias osalejale.

4.6. Kampaanias osalemist ja võidu korral auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena Korraldajale kasutada võitja nime sotsiaalmeedias, PR-kampaaniates, reklaamidel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata.

4.7. Kampaanias osalemisega annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks seoses auhinna võitja väljaselgitamise, võitja nime avaldamise ja auhinna kättesaamisega, samuti isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul peale Kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

5. Auhindadega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

7. Kõik küsimused ja/või pretensioonid seoses kampaaniaga korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata meiliaadressile: info@sydameapteek.ee

8. Kampaania korraldaja säilitab õigused teha Kampaania reeglites muudatusi.

 

Avasta aastaringse kokkamise rõõm koos Kamado Joe grillidega. Uuri lähemalt Kamado grillide kohta ning tutvu teiste Kamado Joe mudelitega Veltekspert lehel.