HYDROTAC COMFORT HAAVASIDE 15X15CM N10

37,56 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
SIDE
Kogus pakendis
N10

Tootetutvustus, otstarve
HydroTac on vahtmaterjalist haavapadi, millel on õhku läbilaskev, kuid niiskust ja baktereid tõrjuv polüuretaanist väliskülg ning hüdrogeeliga kaetud sisekülg.
HydroTac comfort haavapadjal on lisaks isekinnituv äär, mis on kaetud polüakrülaatkleepainega.
Omadused
HydroTac suudab nii liigseid haavaeritisi absorbeerida kui ka kuiva haavaseisundi korral haava niisutada. Seetõttu tekib igal juhul niiske haavakeskkond, mis ergutab haava paranemist. Haavapadjal olev geel takistab haavapadja kleepumist haava külge, mistõttu on sideme vahetus valutu.
Tänu HydroTac comfort haavapadjal olevale kleepäärele ei ole fikseerimiseks vaja kasutada lisamaterjale.
Näidustused
HydroTac sobib granulatsiooni-ja epitelisatsioonifaasis olevatele vähese ja mõõduka haavaeritisega haavade hooldamiseks.

Kasutamisjuhised
Eemaldage läbipaistev kaitsekile vastavalt numeratsioonile (1 & 2) ja asetage haavaside geeliga kaetud küljega haavale ja suruge kleepäär hoolikalt kinni. Seejärel eemaldage kattepaber vastavalt numeratsioonile (3 & 4).

Sideme vahetus on vajalik, kui see on kliinilistel põhjustel näidustatud või kui haavaeritis on haavasideme serva alt nähtav.

Koostisosade loetelu
Geel koosneb vettsisalduvast polüuurea/polüuretaan-hübriid-polümerist, mis sisaldab propüleenglükooli.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HydroTac haavapatja mitte kasutada, kui esineb ülitundlikkust koostisainete suhtes.

Enne raskesti paranevate haavade ravimist on vajalik arsti poolt läbi viia haavaseisundi hindamine ja haavaravi takistavate põhjuste välja selgitamine. Ravi HydroTac haavapadjaga ei asenda haavaravi takistavate põhjuste ravi.
Kliiniliselt infitseeritud haavadel ja lahtistel luudel tohib HydroTac haavasidet kasutada ainult arsti järelvalve all.
Teise ja kolmanda astme põletushaavade ravi võib viia läbi HydroTac haavapadjaga arsti järelvalve all peale õnnestunud nekrosektoomiat.
Mitte kasutada HydroTac haavapatja üheaegselt hüpokloriidlahusega või vesinikperoksiidiga, mis võivad kahjustada polüuretaanpatja.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas ja temperatuuril mitte üle 40°C. Pakendi sisu on seni steriilne, kuni pakend on kahjustamata. Mitte resteriliseerida. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
15 x 15 cm - 10 tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: PAUL HARTMANN AG, Saksamaa
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa, tel: 650 1901.

Päritoluriik
Saksamaa