HYDROTAC TRANSPARENT COMFORT HAAVASIDE 6,5X10CM N10

Abivahend

24,24 €

2,42 €/tk

Toote ost on võimalik soodustingimustel vastava retsepti olemasolul, toote soodustingimustel ostmiseks sisenege palun retseptimüügi keskkonda

Piirhind €19.05

Haigekassa 50% soodustusega €14.71

Haigekassa 75% soodustusega -

Haigekassa 90% soodustusega -

Haigekassa 100% soodustusega -

Retseptiravimite soodustuste kohta leiate infot siit


Ravimivorm / pakend
HAAVASIDE
Kogus pakendis
N10

NB! Ravimeid ei osteta tagasi ning neid saab apteeki tagastada vaid hävitamiseks.

Hoiatus!

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

NB! Ravimeid ei osteta tagasi ning neid saab apteeki tagastada vaid hävitamiseks.

Hoiatus!

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Tootetutvustus, otstarve
HydroTac transparent comfort on läbipaistev hüdrogeelside. Side on kaetud gaasivahetust soodustava, kuid niiskust- ja mustusttõrjuva polüuretaan kattekihiga. Haavasidet ümbritseb hüpoallergeenne kleepäär, nii et haavasideme fikseerimiseks ei ole lisamaterjalid vajalikud.
Omadused
HydroTac transparent suudab anda haavale niiskust ja samas ka imada endasse vähesel määral haavasekreeti. Seetõttu tekib niiske haavakeskkond, mis mõjub soodsalt haavaparanemisele. Haavaside on läbipaistev, ei kleepu haavale ja on lihtsalt ja jääkidevabalt eemaldatav. Tänu läbipaistvusele on haava jälgimine võimalik ka sidet vahetamata.

Näidustused
Kõikide kuivade või vähese eksudaadiga haavade hooldamiseks granulatsiooni- ja epitelisatsioonifaasis.

Kasutamisjuhised
Valge kaitsekile eemaldada vastavalt numbrilisele järjekorrale (1 & 2), side asetada haavale ja kleepäär nahale suruda. Seejärel kattekile vastavalt numbrilisele järjekorrale (3 & 4) eemaldada.
Sidemevahetus on vajalik vastavalt kliinilisele näidustusele. Haavaeksudaadi imendumist näitab geeli tuhmimaks muutumine ja/või õhumulli tekkimine sideme alla. Kui õhumull on muutunud haava suuruseks, peab sidet vahetama. HydroTac transparent comfort haavasideme vahetamisel tuleb kleepääre nurk lahti teha ja side ettevaatlikult eemaldada.

Koostisosade loetelu
Geel koosneb imavast polüuretaan-polüuurea hübriidpolümerist, mis sisaldab propüleenglükooli.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HydroTac transparent / HydroTac transparent comfort haavasidet mitte kasutada kui esineb ülitundlikkust koostisosade vastu. Mitte kasutada kliiniliselt infitseeritud haavadel ja kolmanda astme põletushaavadel.

Enne raskesti paranevate haavade ravimist on vajalik arsti poolt läbi viia haavaseisundi hindamine ja välja selgitada haavaravi takistavad põhjused. Ravi HydroTac transparent / HydroTac transparent comfort haavasidemega ei asenda haavaravi takistavate põhjuste ravi.

Säilitamistingimused
Säilitada temperatuuril 5º – 40ºC. Pakendi sisu on seni steriilne, kuni pakend on kahjustamata. Mitte resteriliseerida. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
6,5 x 10 cm - 10 tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: PAUL HARTMANN AG, Saksamaa
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa, tel. 650 1901.

Päritoluriik
Saksamaa