ISLA CASSIS PASTILLID N30

6,87 €

0,23 €/tk


Toimeaine / Koostis
Islandi käokõrv
Ravimivorm / pakend
PASTILLID
Kogus pakendis
N30
Aegumiskuupäev
30.11.2022

Tootetutvustus, otstarve
Taimsed imemistabletid. Isla-Cassis®-es sisalduvad islandi käokõrvast pärit limaained katavad palsamina ärritunud kurgu limaskesta, andes kaitse edasiste kahjustuste eest ja soodustades kiiret paranemist.

Sobivad eriti hästi järgmiste kurguprobleemide puhul: köhaärritus ja hääle kähedus, suur koormus häälepaeltele (lauljad, kõnepidajad), kuiv õhk (kütteperioodist või konditsioneerist tingitud), suukuivus, ninahingamise takistus.

Hääle nõrgenemine ja kähedaks muutumine näitab, et äärmiselt õrnad häälepaelad on sattunud rünnaku alla. Isla-Cassis®-e koostisained katavad ja niisutavad kurgu limaskesta, mistõttu sobivad tundlike häälepaelte kaitsmiseks profülaktika eesmärgil.

Ka kehaline treening koormab limaskesti normaalsest enam. Tulemuseks võib olla kuivanud ja tüütult kriipiv kurk. Imemistabletid sobivad hästi treeningu ajal kasutamiseks, takistades suu ja limaskesta kuivuse teket.

Isla-Cassis®-el on meeldiv mustsõstra maitse ja suhkruvaba koostis. Imemistabletid on hambasõbralikud ja sobivad eriti hästi lastele ja puberteedieas noortele.

Kasutamisjuhised
Laske 1-2 imemistabletil suus aeglaselt sulada. Kasutage Isla-Cassis®-t mitu korda päevas.
Vajadusel võib kasutada ka pikaajaliselt. Kui sümptomid ei taandu 10 päeva jooksul, tuleks konsulteerida arsti või apteekriga.

Koostisosade loetelu
1 imemistablett sisaldab 80 mg islandi käokõrva vedelekstrakti (0,4-0,8:1).
Teised koostisosad: askorbiinhape (vitamiin C), sorbitool, kummiaraabik, maltitool, veevaba sidrunhape, kaaliumatsesulfaam, mustsõstraekstrakt, mustsõstra lõhna ja maitseaine, kerge vedel parafiin, puhastatud vesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Väga harvadel juhtudel võib preparaat sorbitooli- ja maltitoolisisalduse tõttu põhjustada kõhulahtisust.
Mitte kasutada ülitundlikkuse esinemisel imemistableti ükskõik millise koostisosa suhtes.
Kui arst on Teile rääkinud, et Te ei talu teatud suhkruid, siis palun pöörduge enne Isla-Cassis®-e võtmist oma arsti poole.

Säilitamistingimused
Kuivas kohas, temperatuuril alla 25C. Kuna mustsõstraekstrakt ja askorbiinhape on valgustundlikud, soovitame imemistablette säilitada karbis, et vältida nende värvuse muutust.

Seadme ja pakendi sisu
Pakend sisaldab 30 imemistabletti ja infolehte.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG, Herzbergstr. 3, 61138 Niederdorfelden, Saksamaa.
Turustaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn, Tel. 6 830 700.

Päritoluriik
Saksamaa