Kamado Joe Kettle Joe loosikampaania

1. Kampaania

1.1. Südameapteegi loosikampaania Kamado Joe Kettle Joe on perioodil 01.06.2023 kuni 18.06.2023 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Pharma Holding OÜ, registrikood 12009590 (asukoht: Veerenni 51, Tallinn 10138; edaspidi korraldaja).

2. Kampaanias osalemine

2.1. Kampaanias võivad osaleda kõik Südameapteegi kliendid, kes ei ole Pharma Holding OÜ, frantsiisi Südameapteek ning D/V/S/ON OÜ töötajad.

2.2. Kampaanias osalemiseks tuleb osta Südameapteegi füüsilisest apteegist või e-apteegist www.südameapteek.ee vähemalt 3 toodet, mis ei ole ravimid ning nõustuda apteegis kohapeal suuliselt või e-apteegis kinnitust andes kampaanias osalemisega.

2.3. Iga ostukorvi kohta on võimalik lisada üks loosipilet.

3. Kampaaniatooted on kõik tooted, mis ei ole käsimüügi-, retsepti- ja veterinaarravimid. 

4. Kampaania auhind

4.1. Kampaania peaauhinnaks on Kamado Joe Kettle Joe grill. Lisaks loositakse välja 10 Südameapteegi kinkekomplekti väärtusega 140 €.

4.2. Kampaania auhinnad loositakse välja kampaaniaperioodi lõpus, hiljemalt 25. juunil, kõigi kampaaniatooteid ostnud ja loosis osalemise soovi registreerinud klientide vahel.

4.3. Kampaania auhinna võidust teavitatakse võitjaid loosimise päeva jooksul e-kirja vahendusel.

4.4. Kampaania auhinda rahas ei väljastata.

4.5. Auhinna võitja eesnimi ja perenime esimene täht avaldatakse Kampaania veebilehel, Südameapteegi kampaaniatingimuste lehel ning Südameapteegi Facebooki lehel.

4.6. Auhinna kättesaamine kinnitatakse võitjaga hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale loosimise toimumist. Kui võitja ei ole selle aja jooksul auhinna vastuvõtmise soovi kinnitanud, on Korraldajal õigus loosida auhind välja teisele Kampaanias osalejale.

4.7. Kampaania peaauhind antakse üle võitjatele Veltekspert kauplusest. Südameapteegi kinkekomplektid antakse võitjatele üle lähimast Südameapteegist või saadetakse Itella pakiautomaati. Auhinda hoitakse apteegis 1 kuu. Kui võitja pole selle aja jooksul auhinda vastu võtnud, tagastatakse auhind Südameapteegi kontorisse ning väljastamisele see ei kuulu. 

4.8. Kampaanias osalemist ja võidu korral auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena Korraldajale kasutada võitja nime sotsiaalmeedias, PR-kampaaniates, reklaamidel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata.

4.9. Kampaanias osalemisega annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks seoses auhinna võitja väljaselgitamise, võitja nime avaldamise ja auhinna kättesaamisega, samuti isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul peale Kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

5. Auhinnaga seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

7. Kõik küsimused ja/või pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata meiliaadressile: info@sydameapteek.ee

8. Kampaania korraldaja säilitab õigused teha Kampaania reeglites muudatusi.