MOUSTICARE FAMILY 125ML

16,44 €

131,52 €/l

Ainult 2 toode(t) veel saadaval

Ravimivorm / pakend
PUTUKATÕRJEVAHEND
Kogus pakendis
125ML

Tootetutvustus, kasutusviis
MoustiCare® Skin Spray on mõeldud terve pere kaitseks, sh rasedatele ja imikud alates 6-kuu vanusest.*

Rikastatud Aloe Vera’ga, millel on nahka pehmendavad ja rahustavad omadused, sisaldab Eucalyptus Citriodora taimest pärinevat tugevat tõrjeainet.

TÕESTATUD EFEKTIIVSUS: Sobib kasutamiseks troopilistel ja palava kliimaga aladel, tagab efektiivse kaitse kuni 6 tunniks. Tõrjub hammustavaid putukaid (lestad, puugid, kirbud, kärbsed, sääsed) ja moskiitosid (sh tiigermoskiitod), mis võivad endaga kanda viirusi, nt malaaria ja kollapalavik, Lääne-Niiluse viirus, dengue palavik, Chikungunya viirus ja zika-viirus.
KOOSTIS: Ei sisalda sünteetilisi koostisosi, DEET’i, alkoholivaba, insektitsiidivaba.

Kasutamisjuhised
ENNE TARVITAMIST LOKSUTADA HOOLIKALT. Pihustage ühtlaselt ja ettevaatlikult puhtale ja kuivale nahale (1 pihustus = 0,18 ml ja katab 80 cm2). Hõõruge kergelt laiali. Toime algab kohe. Liighigistamise korral ja pärast vanni/dušši korrake manustamist. Ärge manustage nahale rohkem kui 3 korda päevas. Nädalas kulub kaheks inimese peale kaks korda päevas manustades umbes 1 pudel.

Toimeained ja nende kontsentratsioon
P-menthane 3,8 diol (PMDRBO), saadud sidruneukalüptist (Eucaliptus Citriodora), ja geranool saadud lõhnavast sidrunheinast, kontsentratsioon 20%, aaloe

Aktiivne biotsiid: Eucalyptus Citriodora tsükliliselt hüdreeritud õli.
N°CAS: 1245629-80-4. TP19
N°Inventaire Biocides: 34262
Kontsentratsioon: 20 % (m/m)

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ettevaatusabinõud kasutamisel:

Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Vältida sattumist silma ja limaskestadele. Põhjustab tugevat silmade ärritust. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega.
Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Mitte kasutada, kui ollakse koostisosade suhtes allergiline. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Hävitada pakend vastavalt juhistele. Kasutage biotsiidi ohutult. Enne kasutamist lugege etiketti.

* piirkondades, kus on tõsine edasikanduvatesse nakkushaigustesse haigestumise oht (Reisimeditsiini Ühingu ja Prantsusmaa Parasitoloogia Ühingu soovitused).

Loaomanik ja loa number
Biotsiidi loa number: 1562/17
GenbaPharma, Veiveriu str. 150, LT-46391 Kaunas

Päritoluriik
Prantsusmaa