MULTI-GYN ACTIGEL 50ML

15,93 €

318,60 €/l


Ravimivorm / pakend
ACTIGEL
Kogus pakendis
50ML

Tootetutvustus, otstarve
Multi-Gyn ActiGel
- vähendab ebameeldivat lõhna ja voolust
- kohene rahustav toime sügelusele ja ärritusele
- pakub kohest leevendust vaginaalsele ebamugavustundele
- optimeerib vaginaalset floorat ja kudede seisundit
- tõrjub tupeseent
- on ohutu ja looduslik

Kuidas Multi-Gyn ActiGel toimib
ActiGel põhineb patenteeritud 2QR-kompleksil. See looduslik aine tuleneb taimedest ja koosneb bioaktiivsetest polüsahhariididest. Tal on unikaalne võime blokeerida kahjulike bakterite kinnitumist ja sel viisil neutraliseerib need bakterid tõhusalt. Selline looduslik blokeeriv toime on täiesti ohutu ja kahjutu, kuna ei põhine mürgistel ainetel või tugevatoimelistel kemikaalidel. Seetõttu ei ole tal negatiivseid kõrvaltoimeid. Lisaks tema peamisele toimele blokeerida kahjulikke baktereid, toetab Multi-Gyn ActiGel kudede loomulikku paranemist ja optimeerib limaskesta seisundit. Annab koheselt optimaalse vaginaalse happesuse (pH taseme). Stimuleeritakse kasulike laktobatsillide (piimhappebakterite) paljunemist ning sel viisil loob Multi-Gyn ActiGel optimaalse ja loomuliku mikrofoora, mis ennetab ebamugavustunnet. Multi-Gyn ActiGel ei sisalda parfüüme, loomse päritoluga koostisaineid, tugevatoimelisi keemilisi aineid, säilitusaineid ning hormoone. Preparaat on ohutu ja kahjutu. Ei avalda mõju kondoomidele.

Kasutamisjuhised
Kasutage Multi-Gyn ActiGel`i nii sageli kui soovite, iga kord kui tunnete ebamugavustunnet nt sügelus, tundlikkus, ärritus või soovite seda vältida.
- Ebameeldiva vooluse ja/või lõhnaga bakteriaalse vaginoosi (BV) raviks manustage küllaldases koguses preparaati vaginaalselt vähemalt 2 korda päevas vähemalt 5 päevase perioodi jooksul.
- Ebameeldiva tupevooluse, lõhna ja nendega seotud vaevuste vältimiseks või tupeseene tõrjumiseks on piisav üks manustamine 3 päeva jooksul. Sagedasem kasutamine tõstab efektiivsust. Soovitatame manustamist enne magamaminekut.
Kaitsevahenditeta seksuaalvahekorrad mõjutavad tupe happesust (pH taset). Tupe optimaalse pH taseme taastamiseks ja kahjulike bakterite paljunemise ning halva lõhna vältimiseks kasutage Multi-Gyn ActiGel`i 8 tunni jooksul pärast vahekorda.
- Vaginaalse ebamugavustunde korral nagu sügelus, ärritus, tundlikkus, punetus ja valulikkus, kasutage Multi-Gyn ActiGel`I küllaldases koguses vähemalt üks kord päevas või iga kord, kui soovite leevendust.

Kasutamine
* Välispidine kasutamine
Ebamugavustunde esinemisel välisel intiimpiirkonnal (vulval) võite kanda Multi-Gyn ActiGel`i sõrme abil (enne kasutamist peske alati käsi).
* Tupesisene kasutamine
Kasutage spetsiaalset aplikaatorit. See on lisatud pakendisse ja tuleb kinnitada tuubi külge. Aplikaatori abil saate kanda geeli tuppe. Pärast kasutamist võite aplikaatori jätta tuubi külge. Loputage aplikaator sooja veega ja pange kork aplikaatorile. Aplikaatori asemel võite geeli tupesiseselt manustada ka sõrme abil. Peske käed ja kandke nimetissõrme otsale küllaldane kogus geeli ning viige see tuppe.

Tähelepanu!
Pärast kasutamist võite tunda kipitust. See on normaalne ja kaob kiiresti. Multi-Gyn ActiGel on täiesti ohutu, selle kasutamisel ei ole piiranguid. Preparaati võib kasutada ravimite kõrval. Vaevuste püsimisel või kordumisel peaksite alati ühendust võtma oma arstiga.
Multi-Gyn ActiGel`i ei tohiks kasutada järjest üle 30 päeva, nii saab vaginaalne floora reguleerida ennast ise ilma toetuseta.

Enne Multi-Gun ActiGel`i kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit. Hoidke kasutusjuhend alles, et seda vajadusel uuesti lugeda.

Koostisosade loetelu
Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*, ksantaankummi, glütseriin, kaprüülglükool.
* 2QR-kompleks: patenteeritud bioaktiivsed polüsahhariidid. www.2QR.com

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Allergia Multi-Gyn ActiGel koostisainetele on harva esinev. Kui teil on kahtlusi, kandke väike kogus geeli randme siseküljele. Sügeleva punetava laigu tekkimise korral soovitame teil Multi-Gyn ActiGel'i mitte kasutada.
Kõrvaltoimed
Kuna Multi-Gyn ActiGel on tupe optimaalse happesusega ja sperma on aluseline, võib Multi-Gyn ActiGel`i kasutamine vähendada seemnerakkude aktiivsust. Seetõttu ei tohiks rasestumise soovi korral mõne tunni jooksul pärast seksuaalvahekorda Multi-Gyn ActiGel`i kasutada. Teisi kõrvaltoimeid ei ole teada.

Rasedus ja imetamine
Multi-Gyn ActiGel`i võib ohutult kasutada raseduse ja imetamise ajal.

Säilitamistingimused
Multi-Gyn ActiGel'i on soovitatav hoida temperatuuril +10°C kuni +25 °C (toatemperatuuril)

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis: tuub - 50ml geeli, aplikaator ja kasutusjuhend.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ, Delft, Holland
Täiendav teave: BetaMed OÜ, Ringtee 43, 50105 Tartu. info@betamed.ee
BC110I.2

Päritoluriik
Holland