MULTI-GYN KOMPRESS N12

11,31 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
KOMPRESS
Kogus pakendis
N12

Tootetutvustus, otstarve

Multi-Gyn Compresses
- Leevendab kiiresti ebamugavustunnet välissuguelunditel
- Omab tugevat rahustavat toimet kahjustunud kudedele, sügelusele ja ärritusele
- Alandab turset ja ennetab põletiku teket
- Toetab kudede loomulikku paranemisprotsessi
- Unikaalne kasutamine - pehme kaitsva kompressina

Näidustused:
Kasutamiseks välissuguelundite piirkonnas: vulval, häbememokkadel, tupe- ja pärakupiirkonnas
- Leevendab koheselt ebamugavustunnet nagu valulikkus, turse ja sügelus
- Tõhus välispidiste pärakulõhede ja hemorroidide ravimisel
- Toetab sünnitusest tingitud kudede kahjustuste (rebendid, lõikus, venitatud koed) loomulikku paranemisprotsessi ja ennetab põletikku
- Ravib nahaärritusi, mida on põhjustanud hõõrdumine (riided, sportimine jne) pesukaitsed/hügieenisidemed, allergia, seksuaalvahekord või pesemine seebiga
- Sobib ideaalselt kasutamiseks raseduse ajal ning pärast sünnitust

Multi-Gyn kompresside toime:
Bioaktiivne geel põhineb patenteeritud 2QR-kompleksil. See looduslik aine on saadud ravimtaimedest ja koosneb polüsahhariididest. Unikaalne bakterite kinnitumist takistav võime neutraliseerib kahjulikud bakterid. Selline blokeeriv toime on ohutu ja kõrvaltoimeteta, kuna ei põhine mürgistel ainetel ja tugevatoimelistel kemikaalidel.Lisaks blokeerivale toimele toetavad Multi-Gyn kompressid kudede loomulikku paranemisprotsessi ja parandavad limaskesta seisundit. Toime saavutatakse spetsiaalse lamineeritud ja mitte imava kompressi abil, mis loob ideaalsed tingimused loomulikuks paranemisprotsessiks.

Multi-Gyn kompressid sisaldavad ainult looduslikke koostisaineid.
Multi-Gyn kompressides esinev bioaktiivne geel on looduslik aine, mis põhineb bioaktiivsel 2QR-kompleksil. Ei sisalda lõhna- ja värvaineid, loomse päritoluga koostisaineid, tugevatoimelisi keemilisi aineid, säilitusaineid ning hormoone.

Kasutamisjuhised
Multi-Gyn kompressid on välja töötatud pakkumaks maksimaalset leevendust välissuguelunditel nagu häbememokkadel, vulval (tupe avaus) ning päraku ümbruses esineva ebamugavustunde korral. Iga kompress on immutatud bioaktiivse geeliga. See looduslik geel põhineb patenteeritud 2QR-kompleksil, mis blokeerib bakterite paljunemise ja ennetab põletiku teket.
Padjakest katab väljastpoolt õhuke kaitsekiht. See loob loomulikuks paranemiseks optimaalse keskkonna. Samuti väldib aluspesu määrdumist. Kompress asetatakse intiimpiirkonda (tupe ja/või päraku piirkonda), kus ta moodustab pehme kaitsva padjakese. Multi-Gyn kompressid on ideaalsed väiksemate koekahjustuste nagu ärrituse, lööbe, venitatud kudede, lõhede ja hemorroidide ennetamiseks ja raviks. See toode on väga tõhus, ohutu ja looduslik. Seetõttu on ta eriti sobilik ebamugavustunde leevendamiseks raseduse ajal ja pärast sünnitust. Multi-Gyn kompressid on I klassi meditsiiniseade.

Kasutamine:
Multi-Gyn kompresse võib kasutada vastavalt vajadusele - alati, kui tunnete välissuguelundite (tupe või päraku) piirkonnas sügelust, valulikkust, ärritust või turset. Multi-Gyn kompressid aitavad ennetada põletikku ja toetavad kudede väikeste kahjustuste loomulikku
paranemisprotsessi.
Avage pakend, voltige pakendis olev kompress lahti ja asetage selle läbiimmutatud külg kahjustatud piirkonnale. Hoidke kompress sellel kohal vastavalt vajadusele, aga mitte vähem kui 10 minutit. Kindlustamaks kompressi püsimist probleemsel kohal on soovitatav kanda
tihedalt liibuvat aluspesu. Korrake protseduuri vähemalt kaks korda päevas, kuni probleemid kaovad.

Multi-Gyn kompresse ei tohiks kasutada kauem kui 30 päeva ühe ravikuuri jooksul.

Enne Multi-Gyn kompresside kasutamist lugege tähelepanelikult kasutusjuhendit. Hoidke see alles hilisemaks meeldetuletuseks.

Koostisosade loetelu
Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*, glütseriin, Laureth-9, ksantaankummi, piimhape, aldioksa, kaprüülglükool.
*2QR- patenteeritud bioaktiivsed polüsahhariidid. www.2QR.com

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu!
Multi-Gyn kompressidel ei ole täheldatud ühtegi vastunäidustust ja neid võib kasutada koos ravimitega. Kaebuste püsimisel või kordumisel pöörduge kindlasti arsti poole.
Harva võib esineda ülitundlikkust (allergiat) Multi-Gyn kompresside kasutamisel. Teadaoleva ülitundlikkuse korral taimsete koostisainete suhtes proovige Multi-Gyn kompressi randme siseküljel. Sügeleva punetava laigu tekkimisel võib järeldada ülitundlikkust mõne Multi-Gyn
kompressi koostisaine suhtes. Sellisel juhul toodet mitte kasutada. Multi-Gyn kompressid sisaldavad ainult looduslikke koostisaineid.

Koostoimed ravimitega:
Multi-Gyn kompressidel ei ole täheldatud koostoimeid ravimitega.

Rasedus ja imetamine:
Multi-Gyn kompresse võib ohutult kasutada raseduse ja imetamise ajal.

Säilitamistingimused
Säilitada temperatuuril 10 kuni 25°C. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis 12 eraldi pakendatud kompressi ja kasutusjuhend

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ, Delft, Holland
Täiendav teave: BetaMed OÜ, info@betamed.ee
BC170I.3