MULTI-GYN LIQUIGEL 30ML (APLIKAATORIGA)

11,92 €

397,33 €/l


Ravimivorm / pakend
LIQUIGEL
Kogus pakendis
30ML

Tootetutvustus, otstarve
Multi-Gyn LiquiGel - tupekuivuse leevendamiseks ja raviks
- leevendab koheselt tupekuivust ja soodustab loomuliku niiskuse teket
- ennetab ärritust ja parandab tupe limaskesta seisundit
- parandab ja soodustab loomuliku niiskuse teket
- naturaalne, ohutu ja kaitseb tupe mikrofloorat
Multi-Gyn LiquiGel'i toime
Multi-Gyn LiquiGel leevendab koheselt tupekuivust, parandab tupe limaskesta seisundit ja soodustab loomuliku niiskuse teket. Multi-Gyn LiquiGel põhineb patenteeritud 2QR-kompleksil. See looduslik aine on saadud ravimtaimedest ja koosneb bioaktiivsetest polüsahhariididest. Unikaalne bakterite kinnitumist takistav võime neutraliseerib kahjulikud mikroorganismid ohutul ja loomulikul teel. Seetõttu on geel sobiv ka intiimpiirkonna kudede kahjustuste loomuliku paranemisprotsessi toetuseks.

Multi-Gyn LiquiGel stimuleerib loomuliku niiskuse teket, mis aitab leevendada ja ennetada tupekuivust ja sellest tingitud ärritust. Geel aitab tasakaalustada keha loomuliku niisutamise protsessi kahjustamata seejuures tupe mikrofloorat. Tupe limaskesta niiskuse taastamine parandab tupe elastsust ja funktsionaalsust. Multi-Gyn LiquiGel katab limaskesta membraani bioaktiivse kilega, et tagada pidev tupe niisutatus ja hoida tervena tupe mikrofloora. Toetab ja soodustab loomuliku niiskuse teket seksuaalvahekorra ajal. Regulaarne LiquiGel'i kasutamine vähendab ärritust ja toetab tupe limaskesta optimaalset seisundit. Toode on naturaalne, ohutu, õrn ja ei sisalda kahjulikke ning tugevatoimelisi keemilisi aineid, mistõttu puuduvad tal kõrvaltoimed.
Multi-Gyn LiquiGel ei ole hormoonravim. Oma unikaalse toimemehhanismi tõttu on omistatud talle IIa klassi meditsiiniseadme staatus.

Näidustused
- tupekuivus menopausis ja postmenopausis naistel
- hormonaalsetest muutustest, ravimitest ja stressist tingitud tupekuivus
- tupekuivus seksuaalvahekorra ajal
- tupe atroofia, ärritus ja/või ebamugavustunne tupes

Kasutamisjuhised
- Tupekuivuse korral manustada küllaldane hulk Multi-Gyn LiquiGel'i vähemalt üks kord päevas või vastavalt vajadusele.
- Tupekuivuse ja sellest tingitud ärrituse ennetamiseks manustada küllaldane hulk Multi-Gyn LiquiGel'i kaks korda päevas vähemalt 5 järjestikuse päeva jooksul.
- Tupe loomuliku niiskuse tekke soodustamiseks kasutada Multi-Gyn LiquiGel'i iga päev, soovitavalt enne magamaminekut.

Multi-Gyn LiquiGel ei määri aluspesu. Geel on ohutu ja õrn ning leevendab koheselt tupekuivust, ärritust ja sügelust.

Multi-Gyn LiquiGel'i ei tohiks kasutada üle 30 päeva järjest, nii saab tupe mikrofloora ise reguleerida loomuliku niiskuse teket. Kaebuste püsimisel või kordumisel pöörduge kindlasti arsti poole.

Tähelepanu!
Multi-Gyn LiquiGel on aktiivse toimega geel, mida kasutatakse intiimpiirkonna niisutamiseks, limaskesta seisundi parandamiseks ja loomuliku niiskuse taastamiseks. Pärast Multi-Gyn LiquiGel'i kasutamist võib tekkida soe kipitav tunne, mis on täiesti normaalne ja kaob mõne minutiga.

Kasutamisjuhend
- Välispidine manustamine: tupekuivuse esinemisel välissuguelunditel (vulval) võib Multi-Gyn LiquiGel'i kanda sõrme abil välissuguelunditele (enne ja pärast geeli kasutamist peske alati käsi).
- Tupesiseseks manustamiseks: tupesiseseks manustamiseks kasutage spetsiaalset aplikaatorit. Pakendisse lisatud aplikaator kinnitage tuubi külge. Pärast kasutamist võib aplikaatori jätta tuubi külge. Peske aplikaator sooja veega puhtaks ja sulgege korgiga. Sõrme abil geeli manustamisel tuppe peske enne hoolikalt käed. Kandke nimetissõrme otsale küllaldane kogus geeli ja viige see tuppe.

Enne Multi-Gyn LiquiGel'i kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit. Hoidke kasutusjuhend alles, et seda vajadusel uuesti lugeda.

Koostisosade loetelu
Multi-Gyn LiquiGel sisaldab üle 25% 2QR-kompleksi. Teised koostisained: taimne glütseriin, ksantaankummi (paksendaja), naturaalne ''rakuvedeliku'' regulaator (osmoregulaator) betaiin.
Multi-Gyn LiquiGel ei sisalda lõhna- ja säilitusaineid, hormoone, silikooni, loomset päritolu koostisaineid, tugevatoimelisi keemilisi aineid ning on kahjutu isegi allaneelamisel. Toode ei ole rasvane, ei jäta plekke, lahustub vees ja ei avalda mõju tampoonidele ega kondoomidele.
Toimeained: Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*, glütseriin, betaiin, ksantaankummi
* 2QR- patenteeritud bioaktiivsed polüsahhariidid

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Harva võib esineda ülitundlikkust (allergiat) Multi-Gyn LiquiGel'i koostisainete suhtes. Teadaoleva ülitundlikkuse korral kandke väike kogus geeli randme siseküljele. Sügeleva punetava laigu tekkimise korral Multi-Gyn LiquiGel'i mitte kasutada.

Kõrvaltoimed
Multi-Gyn LiquiGel on ohutu ja naturaalne, kõrvaltoimeid ei ole täheldatud.
Multi-Gyn LiquiGel ei ole rasestumisvastane vahend, selle koostises ei ole spermitsiide. Mõju spermatosoidide aktiivsusele ei ole uuritud.

Koostoimed ravimitega
Multi-Gyn LiquiGel'il ei ole täheldatud koostoimeid ravimitega.

Rasedus ja imetamine
Multi-Gyn LiquiGel'il ei ole teadaolevaid vastunäidustusi kasutamiseks raseduse või imetamise ajal.

Säilitamistingimused
Säilitada temperatuuril 10 kuni 25 ºC. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
Pakend: 30ml geeli tuubis, aplikaator ja kasutusjuhend

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ, Delft, Holland
Täiendav teave: BetaMed OÜ, Ringtee 43, Tartu. info@betamed.ee
BC122I.1