MULTI-GYN VAGINAL DOUCHE COMBIPACK

18,08 €

18,08 €/tk


Tootetutvustus, otstarve
Vaginal Douche omadused
- Naise kehale kohandatud ergonoomiline toode, sobib kasutamiseks vabalt valitud mugavas asendis.
- Ideaalne tupe intensiivseks hügieeniks, ennetamaks põletikku ja ebamugavustunnet tupes.
- Kindlustab optimaalse loputuse, kuna vedelik voolab aplikaatorist välja otse ja külgedele.
- Spetsiaalne membraan väldib loputusvedeliku tagasivoolu pudelisse ja hoiab ära liiga tugeva surve.
- Sile aplikaator koos pudeli painduva kaelaga kindlustavad Multi-Gyn Vaginal Douche'i optimaalselt mugava kasutamise.
- Ideaalne kasutamiseks Multi-Gyn tablettidega, kuid seadet võib kasutada ka teiste tupeloputusvedelikega.

Disain
Multi-Gyn Vaginal Douche on Euroopas registreeritud ergonoomilise disainiga toode. Toote unikaalse kuju ja funktsionaalsuse tõttu on sellele tupeloputusseadmele omistatud 1. klassi meditsiiniseadme staatus.
Multi-Gyn Vaginal Douche koosneb praktilisest painduva kaelaga pigistatavast pudelist. Sile ümarakujuline sisseehitatud silikoonklapiga aplikaator keeratakse pudelile. Pudelit on lihtne ühe käega pigistada.
Tänu spetsiaalsele silikoonklapile voolab lahus seadmest ainult välja ning välditud on tupest vedeliku tagasitõmbamine pudelisse. Toode ei põhjusta rõhu tõusu tupes, mis teeb kasutamise täiesti ohutuks.
Kasutamine
- Üldiseks tupehügieeniks.
- Intensiivseks tupehügieeniks rohke, ebameeldiva lõhna või värvusega vooluse ning sügeluse, ärrituse ja kipituse korral.
- Tupepõletike vältimiseks ning seen- ja ka bakteriaalsete infektsioonide ravi toetuseks.

Tupe loomulikule seisundile on oluline eelkõige sobiv hügieen. Seda eriti aktiivse suguelu puhul, menstruatsiooni ajal ja selle järgselt, ebamugavustunde ja/või infektsiooni korral tupes. Loputamisega eemaldatakse emakakaela kõrval olevasse tupevõlvi kogunenud rakujäätmed. Tupeinfektsiooni korral loputatakse kahjulikud mikroorganismid välja koos rakujääkidega.
Multi-Gyn Vaginal Douche on 1. klassi meditsiiniseade tupeinfektsioonide (nt bakteriaalsete- ja seeninfektsioonide) vältimiseks ning ravi toetuseks.

Multi-Gyn Tabletid - toote omadused
- Ühest tabletist valmistatakse 1 Multi-Gyn Vaginal Douche pudelitäis loputusvedelikku.
- Sisaldab ainult naturaalseid koostisained, ei sisalda säilitus- ja lõhnaaineid.
- Toetab piimhappebakterite kasvu ja parandab tupe loomulikku seisundit.
- Väike ja diskreetne pakend.
- Ohutu, ilma kõrvaltoimeteta.
- Kombinatsioonis Multi-Gyn Vaginal Douche?ga pakuvad kihisevad tabletid optimaalset intiimhügieeni ennetamaks tupeinfektsioone ja ebamugavustunnet tupes nagu näiteks sügelus, ärritus, põletustunne, rohke ja/või ebameeldiva lõhnaga voolus.

Ohutu puhastamine naturaalsete koostisainetega
Need kontsentreeritud kihisevad tabletid sisaldavad naturaalseid koostisaineid ja on säilitusainetevabad. Tavaliselt (kontsentreeritud) loputusvedelikud vajavad säilitusaineid. See on aga kahjulik heade piimhappebakterite kasvuks tupes ning tupe loomulikule seisundile.
Multi-Gyn tablettidest valmistatakse loputusvedelik tupe ohutuks ja tõhusaks puhastamiseks. Multi-Gyn tabletid sisaldavad piimhappebakterite kasvu toetavaid koostisaineid ja kudede seisundit parandavat aaloeekstrakti. Optimaalseks intiimhügieeniks ning tupe seen- või bakteriaalsete infektsioonide ennetamiseks ja ravi toetuseks on Multi-Gyn tablette kõige parem kasutada koos Multi-Gyn Vaginal Douche`ga (1. klassi meditsiiniseade).

Kasutamisjuhised
Kasutamise sagedus
Multi-Gyn Vaginal Douche'i kasutamise sagedus sõltub teie personaalsest hügieeni vajadusest (osad naised on ebamugavustunde suhtes teistest tundlikumad), eluviisist, (kaitsevahenditeta) seksuaalvahekordade aktiivsusest ja menstruatsioonist.
- Hea tupehügieeni tagamiseks piisab tavaliselt Multi-Gyn Vaginal Douche'i kasutamisest kord nädalas.
- Tupe täiendavaks hügieeniks kasutage Multi-Gyn Vaginal Douche'i 3 korda nädalas.
- Ebamugavustunde vältimiseks tupes kasutage Multi-Gyn Vaginal Douche'i 3 korda nädalas.
- Tupevaevuste leevendamiseks või tupeinfektsioonide ravi toetamiseks kasutage loputust 2 korda päevas 5 järjestikuse päeva jooksul.

Vaevuste püsimisel või kordumisel pöörduge kindlasti oma arsti poole.

Tupe mikrooora ja pH taastamiseks on pärast Multi-Gyn Vaginal Douche'i kasutamist soovitatav manustada mingit happelist geeli nagu nt Multi-Gyn ActiGel või Multi-Gyn FloraPlus.

Kasutamisjuhend
Multi-Gyn Vaginal Douche sobib kasutamiseks mistahes teile sobivas asendis, mis võimaldab loputuse ajal vedeliku vaba väljavoolu pudelist. Kasutamise piltidega juhend vt pakendis olevalt kasutusjuhendilt.

Multi-Gyn Tabletid - kasutamisjuhised
Kasutada tupesiseselt Multi-Gyn Vaginal Douche abil. Lahustage üks tablett Multi-Gyn Vaginal Douche pudelis leiges vees ja viige pudeli aplikaator tuppe. Pigistades õrnalt loputusvedeliku pudelit puhastatakse tupp vedelikuga.

Enne Multi-Gyn Vaginal Douche kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit. Hoidke see alles hilisemaks meeldetuletuseks.

Koostisosade loetelu
Tablettide koostisosade loetelu: naatriumbikarbonaat, sidrunhape, Aloe Barbadensis (Aloe Vera), laktoos, askorbiinhape

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Multi-Gyn Vaginal Douche ja rasedus.
Ei ole teadaolevaid vastunäidustusi Multi-Gyn Vaginal Douche'i kasutamiseks normaalse raseduse korral. Oma ainulaadse ja registreeritud disainilahendusega ei tekita see tupes rõhu tõusu.
Rasestumise soovi korral soovitame Multi-Gyn Vaginal Douche'i mitte kasutada vähemalt ühe päeva jooksul pärast seksuaalvahekorda. Multi-Gyn Vaginal Douche ei ole rasestumisvastane vahend.

Tähelepanu!
Ärge kunagi asetage Multi-Gyn Vaginal Douche'i keevasse vette ega puhastage seda keeva veega. See põhjustab seadme deformeerumise ja muudab kasutamiskõlbmatuks. Pudelit võib puhastada väikese harjakesega.

Säilitamistingimused
Multi-Gyn tablette on soovitatav hoida tablettide originaaltuubis, kuivas, toatemperatuuril +10°C kuni + 25°C.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis: pudel, aplikaator, 10 tabletti tupeloputusvedeliku valmistamiseks ja kasutusjuhend.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ Delft, Holland
Täiendav teave: BetaMed OÜ, Ringtee 43, 50105 Tartu. info@betamed.ee
BC130I.5