OCUTEIN RETIN LUTEIIN KAPSLID 20MG N30

18,71 €


Toimeaine / Koostis
Luteiin, zeaksantiin, sojaletsitiin, hariliku pune ekstr. jt
Toimeaine kogus
20 MG
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N30
Aegumiskuupäev
07.04.2023

Tootetutvustus
OCUTEIN RETIN kapslid N30 Luteiin 20mg + Gingo biloba 45mg

Teie silmad taluvad iga päev suurt koormust. Keskendumine arvuti monitorile või autojuhtimine, samuti vaba aja tegevused põhjustavad Teie silmadele stressi. Kui Teie silmad ja silmalihased on liikumatus asendis, väsivad silmalihased ning pillgutamise sagedus väheneb. Selle tagajärel ei niisutata Teie silmi enam piisavalt ning silmades tekib väsimus.
Samuti on vere mikrotsirkulatsioon võrkkestas väga tähtis Teie silmadele. Väsinud silmade eest on võimalik hoolitseda mitmel moel. Õigetel hügieeniharjumustel on suur osa silmade eest hoolitsemisel. Sinna hulka kuuluvad kaitsvate vahendite kasutamine , niisutavad silmatilgad (OCUTEIN Sensitive)ning teadlik kvaliteetsete ja õigeid toitaineid sisaldavate toidulisandite kasutamine.

Miks valida OCUTEIN Retin Lutein20mg + Gingo biloba 45mg

On tähtis kaitsta rakke mineraalide ja vitamiinidega ( tsink, vask, seleen, vitamiin C), mis aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, karotenoidide (kõige tähtsamad-luteiin, zeaksantiin ja vitamiin A) ja letsitiiniga (fosfatidüülkoliini allikas).

KAROTENOIDIDE kompleks Luteiin, zeaksantiin, vitamiin A
Vitamiin A aitab hoida normaalset nägemist. Karotenoidide suuremad kogused kuhjuvad võrkkesta kollatähnis (maakulas), kuid aja jooksul karotenoidide kontsentratsioon järk järgult väheneb.

MINERAALIDE JA VITAMIINIDE kompleks Tsink, vask, seleen, vitamiin C
Ultraviolettkiirgus ja muu ioniseeriv kiirgus põhjustab vabade radikaalide ülemäärast tekkimist. Need võivad kahjustada silmaläätse membraane ja valke. Inimese organism on võimeline ennast vabade radikaalide eest efektiivselt nn antioksüdantide abil kaitsma. Need on erinevad ained, mis on võimelised vabu radikaale neutraliseerima.

Preparaadile OCUTEIN Retin Luteiin 20mg + Gingo biloba 45mg on lisatud oluline MINERAALIDE JA VITAMIINIDE KOMPLEKS
Hõlmikpuu, harilik pune, vitamiin C
· Aitab hoida normaalset nägemist
· Soodustab perifeerset tsirkulatsiooni, mis on eriti kasulik silmadele ja kõrvadele
· Aitab säilitada veresoonte ja kapillaaride seinte tugevust ja elastsust
· Aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte normaalseks talitluseks
· Aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
Sisaldab luteiini ning hariliku pune ja hõlmikpuu ekstrakti, tsinki ja vitamiini A.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: 1 kapsel päevas, soovitavalt söögi ajal.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus üks kapsel sisaldab: luteiin 20 mg, zeaksantiin 4 mg, sojaletsitiin 70 mg, hariliku pune ekstrakt 1000 mcg, hõlmikpuu (Gingo biloba) ekstrakt 45 mg, tsink 14 mg (140%*), vitamiin A 800 mcg RE (100%*), vask 1000 mcg (100%*), seleen 26 mcg (47%*), vitamiin C 100 mg 125%*). *%NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: emulgaator SOJAÕLI, zelatiin, kandeaine glütserool, L-askorbiinhape (vitamiin C), luteiini 20% õlisuspensioon, SOJALETSITIIN (fosfatidüülkoliiniga), hõlmikpuu (lad. Gingo biloba) ekstrakt, glaseeraine meevaha, zeaksantiini 20% õlisuspensioon, tsinkoksiid, toiduvärv ammooniumsulfitkaramell, vaskglükonaat, vesi, naatriumselenit, hariliku pune (lad.Origanum vulgare) ekstrakt, retinüülpalmitaat (vitamiin A).

Hoiatused
Tähelepanu! Mitte kasutada rasedatel või imetavatel naistel ja alla 3-aastastel lastel. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Säilitamine: Hoida valguse eest kaitstud ja kuivas kohas, temperatuuril 15?25 °C. Kaitsta otsese päikesevalguse ja külmumise eest.

Netokogus
Netokogus: 44,75 g (30 kapslit).

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Simply You Pharmaceuticals
Maaletooja: SanoSwiss UAB, Svajoni? str. 24-40, Vilnius LT-10100, Leedu; www.sanoswiss.com, info@sanoswiss.com; tel +370 700 01320, +372 7120233.

Päritoluriik
Päritoluriik: Tshehhi Vabariik.