SCUDOTEX PÕLVIKUD AVATUD VARBAOSA 70DEN T5 NATURE(S824NA/5)

15,27 €

15,27 €/tk

Ainult 1 toode(t) veel saadaval


Ravimivorm / pakend
PÕLVIKUD

Tootetutvustus, otstarve
Põlvikud avatud varbaosaga, keskmise rõhuga 15-18 mmHg, 70 DEN.

Avaldavad jalgadele kasulikku mikromasseerivat mõju ning sobivad neile, kelle jalad väsivad, pakitsevad, on ilmunud esimesed veresoonte laiendid, erinevad tursed ja raskustunne jalgades. Sobivad vereringe stimuleerimiseks istuva või seisva tööviisi korral.

Avatud varbaosaga toodete suuruse valik ei olene jalanumbrist, vaid pahkluu ja põlvealusest ümbermõõdust, sobiva suuruse leiavad tüsedamad, kelle jalanumber on väike ning pikad inimesed, kelle jalanumber on suurem - rõhk pahkluul on õige. Tooted ei survesta varbaid, varbaid saab vabalt liigutada, kanda plätusid.

Avatud varbaosaga tooted sobivad kandmiseks varvaste kõverdumise ja jalapöia muutuste korral, probleemide korral varbaküüntega.

Põlvikud on võrkkoelised, õhku läbilaskvad, tugevdatud kannaosaga, varjavad väiksemaid defekte naha pinnal. Sobivad meestele ja naistele.

Koostis: Polüamiid 85%, elastaan 15%.

Suurus 5 (pahkluu ümbermõõt 25-27 cm; põlvealune ümbermõõt 37-39 cm; kannast põlvealuseni 42-44 cm); värv Nature - tumedam nahatoon.

Pahkluu ümbermõõt võetakse pahkluu kõige kitsamast kohast, põlvealune ümbermõõt võetakse põlve alt kõige kitsamast kohast, kannast põlvealuseni mõõt on mõõdetuna seistes põrandast.

Tootja
Maaletooja: EPP OÜ, Pärnu mnt 7a, Karksi-Nuia, 69103 Viljandimaa, 4330930

Päritoluriik
Itaalia