SCUDOTEX SUKAD AVATUD VARBAOSA 70DEN T3 NATURE(S823NA/3)

26,47 €

26,47 €/tk


Ravimivorm / pakend
SUKAD

Tootetutvustus, otstarve
Sukad avatud varbaosaga, keskmise rõhuga 15-18 mmHg, 70 DEN.

Avaldavad jalgadele kasulikku mikromasseerivat mõju ning sobivad neile, kelle jalad väsivad, pakitsevad, on ilmunud esimesed veresoonte laiendid, erinevad tursed ja raskustunne jalgades. Sobivad vereringe stimuleerimiseks istuva või seisva tööviisi korral.

Avatud varbaosaga toodete suuruse valik ei olene jalanumbrist, vaid pahkluu, põlvealusest ja reie ümbermõõdust, sobiva suuruse leiavad tüsedamad, kelle jalanumber on väike ning pikad inimesed, kelle jalanumber on suurem - rõhk pahkluul on õige. Tooted ei survesta varbaid, varbaid saab vabalt liigutada, kanda plätusid.

Avatud varbaosaga tooted sobivad kandmiseks varvaste kõverdumise ja jalapöia muutuste korral, probleemide korral varbaküüntega.

Sukad on võrkkoelised, õhku läbilaskvad, tugevdatud kannaosaga, silikoonribaga, varjavad väiksemaid defekte naha pinnal. Sobivad meestele ja naistele.

Koostis: Polüamiid 84%, elastaan 16%.

Suurus 3 (pahkluu ümbermõõt 21-23 cm; põlvealune ümbermõõt 33-35 cm; reie ümbermõõt 52-55 cm; kannast reieni pikkus 70-73 cm); värv Nature - tumedam nahatoon.

Pahkluu ümbermõõt võetakse pahkluu kõige kitsamast kohast, põlvealune ümbermõõt võetakse põlve alt kõige kitsamast kohast, reie ümbermõõt võetakse kõige laiemast kohast, kannast reieni mõõt on mõõdetuna seistes põrandast.

Tootja
Maaletooja: EPP OÜ, Pärnu mnt 7a, Karksi-Nuia, 69103 Viljandimaa, 4330930

Päritoluriik
Itaalia