SENSODYNE HAMBAPASTA KIIRE LEEVENDUS 75ML (UUS)

7,46 €

99,47 €/l


Ravimivorm / pakend
HAMBAPASTA
Kogus pakendis
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Sensodyne Rapid Relief hambapastal on kliiniliselt tõestatud hammaste tundlikkusest tekkinud valu leevendav toime juba 60 sekundi jooksul. Unikaalne vorm tekitab kiiresti teie hammaste tundlike piirkondade ümber kaitse. See tagab kiire leevenduse ja aitab tagada pideva kaitse iga hambapesu korral. Samuti aitab valgendada ning ära hoida pigmendi kogunemise emailile.
Kiire leevenduse ja kauapüsiva kaitse saamiseks* kasutage Sensodyne Rapid Relief-i.
*peske hambaid kaks korda päevas

Kasutamisjuhised
JÄLGIDE ALATI JUHISEID ETIKETIL
Harjake kaks korda päevas ning mitte rohkem kui kolm korda, hoiduge pasta alla neelamisest ja sülitage välja. Kiireks leevendamiseks harjake kõigepealt tundlikke hambaid VÕI pigistage hernese suurusega kogus puhta sõrme peale ning hõõru õrnalt igale tundlikule piirkonnale (maksimaalselt kaks korda päevas) 1 minut enne harjamist. Ärge kasutage, kui pakend ei ole suletud. Asetage kork peale, et toode kuivana hoida. Ärge kasutage kui tuubi ava kattev foolium on katki. Eemaldage fooliumkate enne kasutamist.

Koostisosade loetelu
Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carbomer, Stannous Fluoride, Sodium Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Limonene. Sisaldab tinafluoriidi 0.454% w/w, naatriumfluoriidi 0.0721% w/w (1450 ppm fluoriidi).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 12-aastastel lastel, välja arvatud hambaarsti või arsti nõuanded. Tundlikud hambad võivad viidata probleemile, mis vajab hambaarsti kiiret tähelepanu. Kui sümptomid püsivad või süvenevad, pidage nõu oma hambaarstiga. Kui tekib ärritus, lõpetage kasutamine.

Seadme ja pakendi sisu
75 ML

Tootja või tootja volitatud esindaja
Esindaja Eestis: GlaxoSmithKline Eesti OÜ, Lõõtsa 8a, 11415 Tallinn, tel: +372 6676 900