SILICEA SEEDETRAKTI GEEL 200ML

13,14 €

65,70 €/l


Toimeaine / Koostis
Ränihappegeel
Ravimivorm / pakend
GEEL
Kogus pakendis
200ML

Tootetutvustus, otstarve
Puhas mineraalne ränigeel aitab leevendada ägedaid ja kroonilisi seedetrakti vaevusi nagu kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kõhupuhitus, kõhulahtisus, kõhukrambid, kõrvetised, täiskõhutunne ja on tõhus ärritatud soole sündroomi sümptomite vähendamisel.

Silicea seedetrakti geeli toimet avaldav komponent on ränigeel (ränihappegeel). Ränigeeli teeb eriliseks selle ebatavaliselt suur patogeenide ja patogeenide mürkainete sidumise võime. See tähendab, et patogeenid ja nende mürkained seotakse seedekulglas füüsilise protsessi käigus ning väljutatakse soolestiku kaudu loomulikul teel. Silicea seedetraktigeel leevendab sümptomeid ja soodustab ärritunud seedekulgla taastumist. Ränigeel seob lisaks patogeenidele gaase ja aitab neid organismist väljutada vähendada puhitustunnet.

Kasutamisjuhised
Palun loksutage pudelit enne kasutamist!

Ägedate sümptomite korral võtta lastel ja täiskasvanutel söögikordade vahel ja vajadusel vahetult enne magamaminekut 2 mõõtelusikatäit (2x15ml) geeli 3 kuni 5 korda päevas vee või tee sees lahustatuna. Ägedate sümptomite taandumise korral võib geeli võtmist jätkata veel mõne päeva, manustades 1 mõõtelusikatäis (15 ml) geeli 3 korda päevas vähemalt pool tundi enne sööki.

Soovitav kasutada pikaajalise kuurina inimestel, kellel on kroonilised seedetrakti häired. Manustada iga päev 1 mõõtelusikatäis (15 ml) geeli lahustatuna vees või tees 3 korda päevas toidukordade vahel. Soovitavaks kuuri pikkuseks on kuni 6 nädalat, kuid tulemused peaksid olema nähtavad juba kolme nädala pärast.

Koostisosade loetelu
100 ml geeli sisaldab 100 ml ränigeeli (ränihappegeel), milles on 3,5 g ränidioksiidi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Haigusega kaasneva kõhulahtisuse korral tuleb piisavalt juua, et ei tekiks vedelikupuudust. Eriti oluline on viivitamatu vedeliku asendamine laste puhul. Palun võtke teisi preparaate (eelkõige ravimeid) vähemalt 2 tundi enne või pärast Silicea seedetrakti geeli manustamist, vastasel korral võib see mõjutada ravimite toimet. Pikaajalise kasutuse korral tagada tervislik ja tasakaalustatud toitumine.
Tugevate valude või kõrge palaviku korral või juhul, kui ravi ei anna 3 päeva jooksul tulemusi, pöörduge palun arsti poole.

Säilitamistingimused
Säilitamine: Hoida temperatuuril kuni 25°C ja kaitstuna külmumise eest. Peale avamist tuleb geeli hoida külmikus temperatuuril 2°C kuni 8°C ja kasutada ära 4 nädala jooksul. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
Pudel sisaldab 200ml geeli seespidiseks kasutuseks.
Pakendiga on kaasas infoleht ja mõõtelusikas.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Anton Hübner GmbH & Co. KG, 79236 Ehrenkirchen, Saksamaa

Levitaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn, Tel: 6 830 700