Ortoosinõustamine

Ortoosinõustamine

KliendihindKliendihind Tasuta

Tavahind 0,00 €

Duration20 minutit

Südameapteegist leiad lisaks ravimitele ja apteegikaubale ka laias valikus toetavaid vahendeid ning ortoose. Südameapteegi valitud apteekides töötab erialase koolituse saanud ortoosinõustaja, kes oskab vastavalt arsti/spetsialisti soovitusele leida täpselt Sulle vajaliku abivahendi.

  • Pakume Tervisekassa soodustusega ortoose, mille jaoks on vajalik arstilt digiretsept ning seejärel suunduda Südameapteeki.
  • Ortoosinõustamine on TASUTA
  • Teenuse jaoks on võimalik pöörduda otse apteeki või broneerida omale sobivaks hetkeks aeg läbi alloleva registreerimisvormi

Südameapteegi ortoosinõustamine on kättesaadav järgnevates Südameapteekides:

Magdaleena Südameapteek

Veerenni Tervisekeskuse Südameapteek

Lasnamäe Centrumi Südameapteek

Kagukeskuse Südameapteek

Saare Selveri Südameapteek

Magistrali Südameapteek

Tõnismäe Südameapteek 24h

Tervisekassa soodustus

Tervisekassa võtab kindlustatud isikule vajaliku ortoosi eest tasu maksmise kohustuse üle järgmises ulatuses:

  • Ühe ortoosi eest jäseme kohta kuue kuu jooksul funktsioonihäire kompenseerimiseks pärast operatsiooni või traumat
  • Alla 19-aastasele patsiendile ägeda haigestumise või raske kroonilise haigusega kaasneva funktsioonihäire kompenseerimiseks, ühe ortoosi eest jäseme kohta ühe aasta jooksul
  • Vähemalt 19-aastasele patsiendile ägeda haigestumise või raske kroonilise haigusega kaasneva funktsioonihäire kompenseerimiseks, ühe ortoosi eest jäseme kohta kahe aasta jooksul.
Kui kaua kehtib Tervisekassa soodustus?

Tervisekassa soodustus kehtib kindlustatud isikule 6-kuu jooksul peale traumat või operatsiooni. Selleks, et saada Tervisekassa soodustust ortoosile on vajalik digiretsept, mille alusel tooted apteegist müüakse.

Soodustingimused

Tervisekassa hüvitab ainult neid meditsiiniseadmeid, mis kajastuvad meditsiiniseadmete loetelus. Tervisekassa hüvitab meditsiiniseadmeid piirhinnast 90% soodusmääraga. Patsient peab ise tasuma vastavalt 10% seadme piirhinnast ja piirhinda ületava osa. 

Teised teenused:

Kõik teenused