URIINIPUDEL NAISTELE KAANETA 1000ML

4,44 €

4,44 €/tk


Tootetutvustus, otstarve
Uriinipudel naistele kaaneta 1000 ML

Kasutamisjuhised
Toote kasutamine, mis oli loodud, projekteeritud ja müüdud ainult tervislikel eesmärkidel, on ettenähtud ainult meditsiinilisteks eesmärkideks. Toote mittenõuetekohane kasutamine on kasutaja omavastutusel. Enne kasutamist tutvuge tähelepanelikult juhendiga. Toote pesemiseks ja desinfitseerimiseks kasutada ainult jahedat steriliseerimist käsitsi meetodil (pesemine - desinfitseerimisvahenditega, mis omavad sünergilist koostist: three salts of quaternary ammonia või selle sarnaseid komponente), nii nagu kontrollitud, et need ei kutsu esile ärritust patsientide nahal. Kohe peale kasutamist on vajalik tühjendada seade ja pesta puhtaks käsitsi desinfitseerimisvahenditega ja hästi loputada sooja veega.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Mitte kasutada seadet vigastuse puhul, mis tekitavad läbivoolamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte asetada või hoida lahtise tule lähedal. Vahetada seade, kui värvus seadel muutub kollaseks. Toodet müüakse alati mittesteriilselt. Toodet võib steriliseerida ainult jahedal meetodil. Mitte kasutada autoklaavis. Mitte steriliseerida kuumal meetodil või kiirgusega.

Säilitamistingimused
Säilitamine ja utileerimine: hoida seadet puhtas kohas ja eemal soojaallikatest. Enne transporti ja hoidmist soovitame mitte asetada raskeid asju otse toote peale, kuna see võib muuta seadme ettenähtud vormi ja kuju. Mitte visata toodet selleks mitteettenähtud kohta, kuna toode sisaldab bioloogilisi lahuseid.

Seadme ja pakendi sisu
Uriinipudel naistele kaaneta 1000 ML

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: Forans Eesti AS, Mustamäe tee 55, 10621, Tallinn.

Päritoluriik
Itaalia