Südameapteek avas Tallinna lennujaamas iseteenindusliku tervisepoe

15.08.2023

Südameapteek avas Tallinna lennujaamas iseteenindusliku tervisepoe

Südameapteek on laiendanud oma teenuseid Tallinna lennujaamas, avades ainulaadse iseteenindusliku ilu- ja tervisekaupade poe, mis töötab ööpäevaringselt.

Uuenduslik lahendus on mõeldud klientidele, kes soovivad reisile minnes või lennult saabudes mugavalt kaasa haarata kosmeetika- ja tervisetooteid.

Tervisepoe tootevalik on mitmekesine, sisaldades hoolikalt tehtud valikut kosmeetika- ja hügieenitooteid, populaarsemaid toidulisandeid ning immuunsust tugevdavaid ja hoidvaid tooteid. Südameapteegi eesmärk on pakkuda klientidele maksimaalset mugavust ning tervislikke valikuid ka kiire elutempo ja reisimise korral.

Uudse kontseptsiooni kohaselt valib klient ise soovitud tooted, skaneerib need ning maksab. Selle tulemusena saab klient oma ostud teha kiiresti ja mugavalt, sõltumata kellaajast või nädalapäevast.

"Tegemist on Eestis ainulaadse ilu- ja tervisekaupade lahendusega," ütles Südameapteegi tegevjuht Evelin Härma. "Oleme pühendunud oma klientide vajaduste rahuldamisele ja oleme veendunud, et uus tervisepood pakub neile olulist lisaväärtust, pakkudes kvaliteetseid tooteid ja mugavust nii kodumaistele kui ka rahvusvahelistele reisijatele."

Südameapteegi iseteeninduslik tervisepood on avatud Tallinna Lennujaama Schengeni ala 0-korrusel (väravate 5A ja 5B vahetus läheduses).

"Reisijatele on oluline, et lennujaamas oleks ööpäevaringselt võimalik leida lahendus kõikidele oma ootamatutele muredele. Südameapteegi esimese iseteenindusliku tervisepoe avamine on suurepärane lisandus meie teenuste valikule ning toob reisijatele veelgi suuremat mugavust ja mitmekesisust" lisas Tallinna lennujaama ärijuht Kaimo Sirak.

 

Südameapteegi kaubamärgi all tegutseb 70 apteeki, sh e-apteek www.sudameapteek.ee. Südameapteegi visioon on olla personaalseima apteegiteenuse pakkuja terves Eestis väärtustades apteekri rolli kogukonna tervise hoidjana.

Sarnased postitused:

 • Südameapteek avas ainulaadse ortoosinõustamisega tervisekabineti

  Südameapteek avas ainulaadse ortoosinõustamisega tervisekabineti

  Loe rohkem

 • Miiduranna Südameapteeker Riina Piirsalu tutvustab oma tööd

  Miiduranna Südameapteeker Riina Piirsalu tutvustab oma tööd

  Loe rohkem

 • Apteeker kui kasutamata ressurss: millise tervisemure korral pöörduda kõigepealt apteekri poole?

  Apteeker kui kasutamata ressurss: millise tervisemure korral pöörduda kõigepealt apteekri poole?

  Loe rohkem

 • Südameapteegid Tallinnast, Tartus ja Saaremaalt said tunnustatud Oskariga

  Südameapteegid Tallinnast, Tartus ja Saaremaalt said tunnustatud Oskariga

  Loe rohkem

Vaata kõiki