Magistrali Südameapteek

Magistrali Südameapteek

Lahtiolekuajad:

E-P
10-21

Ajutised lahtiolekuajad:

23.06
10-18
24.06
Suletud

Kontaktid:

Telefon+3726774290

Teenused

 • Vererõhu mõõtmine

  Tavahind 0,00 €

  Duration10 minutit

  Oma vererõhku peaks juba noorena kontrollima vähemalt korra kahe aasta jooksul. Alates 30. eluaastast tuleks vererõhku kontrollida vähemalt kord aastas, eriti siis, kui mõnel lähisugulasel on kõrge vererõhk.

   

  Info ja broneerimine

  Vererõhu mõõtmine
 • Veresuhkru määramine

  KliendihindKliendihind 4,00 €

  Tavahind 6,00 €

  Duration10 minutit

  Oma veresuhkrule peaksid mõtlema kõik, kelle veresuhkru tase on normi ülemisel piiril, kes on ülekaalulised, suitsetajad või kellel on suguvõsas esinenud suhkruhaigust. Õigel ajal veresuhkru normist kõrvalekaldumise avastamine aitab vältida mitmesuguseid tõsiseid tüsistusi nagu silma-, neeru-, südame-, veresoonkonna, jala- ja närvikahjustused.

   

  Info ja broneerimine

  Veresuhkru määramine
 • Kehakoostise määramine

  KliendihindKliendihind 6,00 €

  Tavahind 8,00 €

  Duration15 minutit

  Kehakoostise määramine annab ülevaate inimese tervislikust seisundist. Mõõtmise tulemuse põhjal saab teha järeldusi, kas on vaja toitumisharjumusi ja elustiili tervislikumaks muuta.

  Info ja broneerimine

  Kehakoostise määramine
 • Hemoglobiini määramine

  KliendihindKliendihind 6,00 €

  Tavahind 8,00 €

  Duration15 minutit

  Vähenenud hemoglobiini varud veres võivad põhjustada kahvatust, väsimustunnet, ärrituvust ja õhupuudustunnet, sest organism ei saa vähese hemoglobiinisisalduse tõttu piisavalt hapnikku. Kui tunned kurnatust või väsimust, saad Südameapteekides lasta määrata hemoglobiini taseme veres.

   

  Info ja broneerimine

  Hemoglobiini määramine
 • D-vitamiini määramine

  KliendihindKliendihind 16,00 €

  Tavahind 21,00 €

  Duration20 minutit

  D-vitamiini sünteesi ei toimu talvekuudel, varakevadel ja hilissügisel. D-vitamiini sünteesi jaoks piisava UVB-kiirguse koguse saab Eestust mai keskpaigast kuni septembri alguseni, kuid see sõltub päikesekiirguse langemisnurgast. Tule kontrolli meie juures D-vitamiini taset!

   

  Info ja broneerimine

  D-vitamiini määramine
 • Puukentsefaliidivastane vaktsineerimine

  KliendihindKliendihind 39,00 €

  Tavahind 39,00 €

  Duration10 minutit

  Eesti puugid levitavad kahte ohtlikku haigust: puukentsefaliiti ehk ajupõletikku ja puukborrelioosi. Kui puukborrelioosi õnnestub küll antibiootikumidega ravida, siis puukentsefaliidi vastu ravimit ei ole ning tegu on väga tõsise haigusega. Puukentsefaliiti nakatumist on võimalik vaktsineerimisega ennetada!

  Info ja broneerimine

  Puukentsefaliidivastane vaktsineerimine
 • Kolesterooli täisprofiili määramine

  KliendihindKliendihind 10,00 €

  Tavahind 13,00 €

  Duration15 minutit

  Üks suurimaid südame-veresoonkonnahaiguse riskitegureid on kõrgenenud kolesteroolitase. Kõrgnenud kolesteroolitaset inimene ise ei tunne, vaid kahjustab meie südame-veresoonkonda endast märku andmata. Ühe määramisega on Südameapteekides võimalik saada tervelt kuus kolesterooliga seonduvat näitajat!

  Info ja broneerimine

  Kolesterooli täisprofiili määramine
 • Ortoosinõustamine

  KliendihindKliendihind Tasuta

  Tavahind 0,00 €

  Duration20 minutit

  Südameapteegist leiad lisaks ravimitele ja apteegikaubale ka laias toetavaid vahendeid ning ortoose. Südameapteegi valitud apteekides töötab erialase koolituse saanud ortoosinõustaja, kes oskab vastavalt arsti/spetsialisti soovitusele leida täpselt Sulle vajaliku abivahendi.

  Info ja broneerimine

  Ortoosinõustamine
 • Tervisesportlase pakett

  KliendihindKliendihind 10,00 €

  Tavahind 16,00 €

  Duration20 minutit

  Tervisesportlase pakett on spetsiaalselt loodud aktiivsetele inimestele, kes soovivad jälgida ja parandada oma tervist ja füüsilist sooritusvõimet. Pakett sisaldab kahte olulist teenust, mis aitavad sul saada põhjaliku ülevaate oma kehalisest seisundist: Hemoglobiini taseme määramine ja Kehakoostise analüüs.

  Info ja broneerimine

  Tervisesportlase pakett

Asukoht

Sõpruse pst 201/203, Tallinn, Harjumaa