KT TEIP PRO NEON (3 STRIP) HELESININE

4,20 €

5,60 €/m


Ravimivorm / pakend
KINESIOLOOGILINE TEIP
Kogus pakendis
N3
Aegumiskuupäev
03.03.2033

Tootetutvustus, otstarve
Eellõigatud 3 teipi sünteetilisest mikrokiust

KT TAPE on elastne ja õhku läbilaskev kinesioloogiline teip, mis on valmistatud esmaklassilisest sünteetilisest kiust ja varustatud allergiat mittetekitava veekindla liimiga. See on mõeldud eelkõige lihaste, liigeste ja kõõluste stabiilsuse toetamiseks ja liikuvuse suurendamiseks. Vähendab väsimusest, pingest, põletikest jmt põhjustatud lihasvalusid ning aitab oluliselt kaasa taastumisele. Stimuleerib lümfisüsteemi ja parandab verevarustust. Aitab korrigeerida liigeste asendit ja stabiilsust. Ühes pakis on 3 teibiriba.

Kasutamisjuhised
Erinevate traumade ja vigastuste korral tuleb kasutada erinevaid paigaldusviise. KT Tape kodulehel on kõikide enamlevinud vigastuste teipimiseks ära toodud paigaldusvideod. Palun vaadake siit: https://monger.eu/kttape/kasutusjuhendid/

Lisaks tuleb paigaldamisel silmas pidada järgmisi aspekte:
1) Naha ettevalmistus - Puhastage ala, mida soovite teipida näiteks hõõrudes alkoholiga . Selliselt puhastades saab tagada, et nahk on puhas ja kena ja ning ei ole õlitatud ega kreemitatud. Raseeri, kui see on vajalik, samuti kuivata.

2) Kui sa teipi lõikad, siis kindlasti ära jäta teravaid nurki vaid lõika ümaralt. Kui olete soetanud PRE-CUT teibi, siis see on eelnevalt lõigatud ribade ja ümarate nurkadega, kuid ka siis veendu, et kui pead lõikama, siis jäävad ümarad nurgad.

3) Nahk peab olema pingul, kui teipi paigaldad. Me teame, et mõnedel videodel ei ole see selgelt näha (veel), kuid ole kindel, et nahk oleks pingul teibitud alal.

4) Teibi otsad ei tohi olla pinge all! Panime hüüumärgi, sest isegi need meist, kes tegelevad teipimisega pikka aega unustavad selle vahest. Esimesed ja viimased 4 cm ... võta teibi pinge ära ja lase teip lõdvemaks, tõmba korra hinge ja aseta siis nahale. Teip on juba paberil olles 10%-lise pinge all, mis tähendab, et see on piisav venitusaste teibi otstele.

5) Teibi massaaz. Enne, kui lased naha lõdvaks masseeri teipi - hõõru seda energiliselt, et tekiks soojus, mis aktiviseerib liimi. Kui teip hakkab lahti tulema nurkades, siis on võimalus, et Te ei järginud punkti neli või on kogu teip liiga pingestatult peale asetatud.

6) Paigalda teip minimaalselt pool tundi enne aktiivset füüsilist tegevust, optimaalne aeg selleks on 1 tund.

Koostisosade loetelu
Sünteetiline mikrokiud

Ühelt poolt on teip kaetud akrüülipõhise meditsiinilise kleepainega, mis on allergiavaba. See tähendab, et te saate teipi kasutada ilma, et tekiks tugisidemetele ja tavalistele sporditeipidele iseloomulikku sügelust. Juhul, kui nahk siiski reageerib teibile sügeluse või ärritusega tuleb teip eemaldada

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Sügeluse, ärrituse, punetuse, tuimuse, surisemistunde või täiendava valu tekkimisel eemaldage teip koheselt. Ärge kasutage KT teipi, kui teil on diagnoositud kasvaja, sest see võib mõjutada meditsiinilisi raviprotsesse (konsulteerige oma raviarstiga). Raseduse ajal ärge kasutage KT teipi kõhupiirkonnas (konsulteerige oma raviarstiga).

Säilitamisjuhised
Selleks, et teibid kestaksid ning toimiksid probleemideta tuleks neid hoida jahedas, kuivas ning hästi õhutatud kohas. Vältida tuleks niiskust ja lauspäikest, samuti kõrget temperatuuri (üle 35 kraadi Celsiust) ja niiskust (üle 65%). Teipide parim kasutus on ühe aasta jooksul pärast soetamist.

Netokogus
Ühes karbis on kolm teibiriba

Tootja
KT Health, LLC (USA)

Esindaja: Monger Baltic OÜ www.monger.eu

Päritoluriik
USA