BLANX INTENSIIVNE VALGENDAV HOOLDUSVAHEND 50ML

12,74 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
HOOLDUSVAHEND
Kogus pakendis
50ML
Aegumiskuupäev
03.03.2033

Tootetutvustus, otstarve
BlanX® EXTRA WHITE on intensiivne hambaid valgendav hooldusvahend.

BlanX Extra White täiusliku naeratuse saladus on intensiivses toimes, mis teeb teie hambad eriti valgeks. Toote kasutamine on tänu spetsiaalsele arktilistel samblikel põhinevale koostisele ohutu ning aitab taastada teie hammaste loomuliku valge tooni.

Mida see toode teeb? See on uuenduslik ja intensiivne töötlus, milles sisalduv spetsiaalne valgendav aine eemaldab hammastelt tõhusalt plekid ja taastab hammaste loomuliku valge tooni.

Kes peaksid BlanX Extra White´i kasutama? BlanXi labori aastatepikkune kogemus tähendab, et suutsime välja töötada koostise, mis teie naeratuse eest tõepoolest hoolt kannab. Toode sobib eriti hästi suitsetajatele ja teed, kohvi või punast veini tarbivatele inimestele.

Millal tulemusi näha on? BlanX Extra White´i kasutamise korral on silmnähtavad tulemused koostises sisalduvate ainulaadsete valgendavate ainete tõttu garanteeritud. Kasutage pakendis olevat 'BlanXomeetrit' ning näete ise, kui palju teie hammaste toon toote kasutamise tulemusel muutub.

Kas toote kasutamine on ohutu? BlanX Extra White sobib oma väheabrasiivse koostise tõttu ka tundlikele hammastele. Toode aitab ka igemeid kaitsta, katuga võidelda ja teeb hingeõhu pikaks ajaks värskeks

Kasutamisjuhised
Harjake hambaid BlanX Extra White´iga kaks korda päevas 2 minuti jooksul. Silmnähtavate, pakendis kaasasoleva 'BlanXomeetriga' mõõdetavate tulemuste saavutamiseks kasutage toodet järjekindlalt 2 nädala jooksul. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage valgenduskuuride vahel BlanXi mitteabrasiivsete valgendavate toodete sarja kuuluvaid tooteid, et teie naeratus kauemaks loomulikult valgeks jääks.

Koostisosade loetelu
Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Tetrapotassium Pyrophosphate, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Mentha Piperita Oil, Sodium Monofluorophosphate, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Anethole, Menthol, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Eugenol.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Allergilise reaktsiooni puhul pöörduge arsti poole. Võimalikud allergilised reaktsioonid sõltuvad konkreetsest isikust ja ei ole ennustatavad. Ärge kasutage suuõõne infektsioonide esinemise korral. Enne tarvitamist tutvuge pakendis oleva kasutusjuhisega. Vajadusel pidage nõu meditsiinitöötajaga.

Säilitamisjuhised
Säilitada ja hoida toatemperatuuril.

Netokogus
50ml

Tootja
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ; info@bbp.ee; Info tel.: +372 7 367 268. E-pood: www.suuhugieen.ee.

Päritoluriik
Itaalia