BLANX MED HEALTHY WHITE HAMBAPASTA VALGENDAV 75ML

8,61 €

114,80 €/l


Ravimivorm / pakend
HAMBAPASTA
Kogus pakendis
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Uus 100% looduslikul Islandi samblikul põhinev valgendav hambapasta.

Taastab ohutult hammaste loomuliku valge värvi, tugevdab hambaemaili, hoiab ära kaariese tekke. Islandi samblik (Cetraria Islandica) ja Kare habesamblik (Usnea Barbata) takistavad pikemaks ajaks hambakatu tekkimist, ning pärsivad patogeensete mikroorganismide paljunemist, mis põhjustavad hammaste lagunemist ja igemepõletikke, seejuures säilitades suu kasulikku mikrofloorat.

Toote valgendavat mitteabrasiivset toimet hambaemailile on teadlaste poolt kontrollitud ja tunnustatud. Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva “BlanXometer”-ga! Sisaldab 0,08% naatriumfluoriidi ja 0,8% naatriummonofluorofosfaati.

Kasutamisjuhised
Kasutage kaks korda päevas nagu tavalist hambapastat.

Koostisosade loetelu
Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Aroma, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Fluoride, Mentha Piperita Oil, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Anethole, Menthol, Eugenol, Limonene, Cl 74260, Cl 77891.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Üksnes täiskasvanutele. Hoidke toodet toatemperatuuril. Ärge neelake toodet alla. Kui toote kasutamine põhjustab allergilisi reaktsioone, pöörduge kohe arsti poole. Ärge kasutage hambapastat, kui teie suuõõne limaskestal on haavu või marrastusi.

Säilitamisjuhised
Säilitada toatemperatuuril.

Netokogus
75 ml

Tootja
Coswell S.p.a Itaalia

Päritoluriik
Itaalia