CERUSTOP KÕRVAÕLISPREI 10ML

14,12 €

1412,00 €/l


Ravimivorm / pakend
KÕRVAÕLISPREI
Kogus pakendis
10ML

Tootetutvustus, otstarve
CERUSTOPi kõrvaspreid kasutatakse liigse või kõvastunud kõrvavaigu eemaldamiseks, et ennetada väliskuulmekanali põletikku.
CERUSTOP kõrvspreid pihustatakse väliskuulmekanalisse. Õli tungib kõrvavaigu sisse ja teeb selle kergemini lahustuvaks, mistõttu on vaiku lihtsam eemaldada.
Kõvastunud kõrvavaik mõjutab kuulmist ning võib põhjustada väliskuulmekanali põletikku. Seetõttu tuleb seda regulaarselt eemaldada.
CERUSTOPi kõrvasprei sobib eriti hästi kuulmisvahendite kasutajatele. CERUSTOPi kõrvaspreid võib ka arst enne kõrvaloputust patsiendile kõrva pihustada.

Kasutamisjuhised
Liigse või kõvastunud kõrvavaigu eemaldamiseks soovitatakse pihustada 2-3 pihu (täiskasvanud) või 1-2 pihu (lapsed) leiget CERUSTOPi kõrvaspreid väliskuulmekanalisse. Sulgege kõrv väikese vatitupsuga, et CERUSTOPi kõrvasprei välja ei valguks. Asetage vatt lõdvalt, ärge suruge seda kuulmekanalisse! Umbes 10 minuti pärast loputage kõrva ettevaatlikult sooja veega, võimaluse korral käsiduši abil. Kui kõrvavaik on väga kõva, korrake protseduuri.
Lisaks pihustage vatitupsule veidi leiget CERUSTOPi kõrvaspreid ja pühkige sellega mitu korda kõrvalesta, et eemaldada kõrva välispinnalt kõrvavaik, mustus ja surnud naharakud. Seejärel pühkige kõrv kuiva riidelapiga puhtaks.
Pärast veega loputamist soovitame kasutada NORMISONi kõrvatilku, et kiirendada kõrva kuivamist ja taastada väliskuulmekanali naha loomulik happelisus.

Koostisosade loetelu
Kaprüül-/kapriinhappe triglütseriid, parafiinõli, isostearüülisostearaat, mandliõli, PEG-40 sorbitaanperoleaat, BHA/BHT ja E-vitamiin.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ära kasuta, kui esineb ültundlikkus või allergia koostisosade suhtes
Ära kasuta, kui esineb kuulmekanalite põletik või trummikile mulgustus

Säilitamistingimused
Säilitada temperatuuril 8°C......25°C

Seadme ja pakendi sisu
Sprei 10ML.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Sigmapharm, Austria
AS ORIBALT TALLINN

Päritoluriik
Austria