CHEMIPHARM FRESH FOAM WIPES SALVRÄTIKUD N30

4,35 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
SALVRÄTIKUD
Kogus pakendis
N30

Tootetutvustus, otstarve
FRESH WIPES on hügieenilised rätikud käte ja kogu keha puhastamiseks kui puudub vesi. Sobivad ka meigi eemaldamiseks kõikidele nahatüüpidele k.a. probleemse ja tundliku naha korral ning aknest kahjustatud näol. Sisaldavad nahka kaitsvaid, niisutavaid ja pehmendavaid aineid. Tootes sisalduv antiseptikum loob bakterite kasvuks ebasoodsa keskkonna. Tootes sisalduvad nahakaitse komponendid rahustavad nahka ja aitavad kiiresti taastuda naha normaalsel mikroflooral ning kaitsefunktsioonidel. Toode on väga nahasõbralik. Võib kasutada ka inimese ihu, näo ja käte värskendamiseks ning väikelaste ja lamavate haigete hügieeniliseks puhastamiseks juhtudel kui pesemine on raskendatud.

Kasutamisjuhised
Puhastatav nahk pühkida nii, et kogu naha pind oleks ühtlaselt kaetud. Pärast rätiku kasutamist palume pakend hoolikalt sulgeda, et vältida rätikute kuivamist.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Alcohol, Glycereth-2 Cocoate, Panthenol, Lauramine Oxide, Triclosan, Citric Acid, Perfume(Limonene, Linalol, Citral, Geraniol)

Etanoolisisalduse mahuprotsent (% vol)
5

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna.

Netokogus
30 tk

Vastutav isik
Maris Millner, AS CHEMI-PHARM, Põllu 132 Tallinn 10917 EESTI. Tel.: +372 6778 806. Fax:+372 6778 807, chemi-pharm@chemi-pharm.com.