DERMAPLAST PLAASTRID PÕLETUSHAAVADELE EFFECT 4,5X6,5CM N3

3,41 €

1,14 €/tk


Ravimivorm / pakend
PLAASTER
Kogus pakendis
N3

Tootetutvustus, otstarve
Hüdrogeelplaaster väiksemate pinnapealsete põletuste praktiliseks ja efektiivseks hooldamiseks. Meeldivalt jahutav ja valu leevendav. Kiirendab haava paranemist tänu optimaalsele niiskuse tasakaalule. Läbipaistev, veekindel, nahasõbralik. Õhuke kattekile on õhku läbilaskev, kuid mustust ja baktereid läbilaskmatu. Hüdrogeel ei kleepu haava külge. Plaaster võib jääda haavale kuni neljaks päevaks.

Niiske haavakeskkonna mõju: Steriilsed põletusplaastrid koosnevad niiskest geelist, mis suudab nii haavale niiskust anda kui ka liigse eksudaadi endasse imada. Niiske haavakeskkond toetab aktiivselt kehale omast loomulikku paranemismehhanismi ning tagab kiire ja tüsistusteta paranemise. Teaduslikud uuringud on näidanud, et naharakud suudavad niiskes keskkonnas paremini paljuneda ja lihtsamini liikuda, mis omakorda soodustab haava paranemist.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: Peske käsi enne ja pärast haava sidumist. Enne plaastri asetamist jahutage võimalusel umbes 5 minuti jooksul kahjustatud kohta külma jooksva vee all. Pärast seda kuivatage haava ümbrus ettevaatlikult puhta või steriilse materjaliga. Eemaldage kõigepealt plaastri alumisel poolel olev üks valge kattekile. Asetage ilma kaitsekileta osa haavale ja eemaldage teine kattekile. Suruge plaaster ühtlaselt (eriti nurkatest) kinni. Eemaldage ettevaatlikult plaastri pealmine õhuke kattekile. Haava paranemist on võimalik jälgida plaastrit eemaldamata. Plaastri kasutamist jätkata kuni haav on täielikult paranenud. Plaastri eemaldamiseks tõmmake plaastri nurk lahti ja eemaldage plaaster ettevaatlikult.

Koostisosade loetelu
Koostis: polüuretaan, polüuurea hübriidpolümer, propüleenglükool.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Põletusplaastrit ei tohi panna infitseeritud haava peale või kui esineb ülitundlikkust plaastri koostisosade vastu. Plaaster võib üksikutel juhtudel põhjustada nahaärritusi. Pöörduge arsti poole juhul kui: põletushaaval on infektsiooni tunnused (tugev punetus, ülekuumenemine, paistetus või valu); haav ei ole nelja päeva jooksul paranema hakanud; põletushaav on suurepinnaline.

Säilitamistingimused
Säilitamine temperatuuril mitte üle 40°C. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pakendi sisu on steriilne seni kuni pakend on vigastamata.

Seadme ja pakendi sisu
4,5 cm x 6,5 cm - 3 tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: PAUL HARTMANN AG
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, tel. +372 650 1901.

Päritoluriik
Saksamaa