GERATHERM OVU CONTROL SÜLJETEST N1

51,38 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
OVULATSIOONITEST
Kogus pakendis
N1

Tootetutvustus, otstarve
Geratherm® Ovucontrol´i puhul on tegemist süljetestiga, mis on mõeldud viljakate ja viljatute päevade kindlakstegemiseks kodustes tingimustes. Ainult välispidiseks kasutamiseks kodustes tingimustes. Piiramatu ja lihtne kasutus. Kiire tulemus. Usaldusväärne, täpne ja hügieeniline.

Naise regulaarne ja stabiilne menstruatsioonitsükkel kestab umbes 28 päeva. Umbes 14 päeva pärast viimase menstruatsiooni algust ja 15 päeva enne järgmise menstruatsiooni algust põhjustab östrogeenitaseme tõus veres munaraku vabanemise munasarjadest, mida nimetatakse ovulatsiooniks. Munaraku bioloogilised omadused võimaldavad sellel ainult u. 24 tunni jooksul pärast ovulatsiooni viljastuda. Et mehe seemnerakkude eluiga on kuni 72 tundi, siis üldiselt on viljastumine võimalik u. 2 päeva enne ja 1 päev pärast munaraku tegelikku vallandumist.

Toodet Geratherm® ovu control testiti tavainimeste hulgas läbi viidud uuringu käigus uriini baasil tehtava, viljakust kindlaks tegeva kiirtesti suhtes ja see oli viljakate ja viljatute päevade kindlakstegemise osas viimasega väga sarnane.


Enne toode kasutamist lugege tähelepanelikult toodega kaasas olevat infolehte.

Põhjalikuma toote tutvustuse ja kasutusjuhendi leiate YouTubes:

https://www.youtube.com/watch?v=4AbJnDE9kwo

Kasutamisjuhised
Kasutage Geratherm® ovu control´i enne söömist, joomist, hammaste pesemist ja sutsetamisest.
1) Eemaldage pikk sinine kaitsekork seadmelt.
2)Eemaldage ettevaatlikult korpusest lääts tõmmates seda väljapoole. Puhastage läätse väline (sile) klaaspind kuiva tolmuvaba riidetükiga.
3) Soovitavalt hommikul, enne hommikusööki, hammastepesu või suitsetamist, kandke sülg läätse alumisele poolele sinisest korgist, kasutades selleks puhast ja kuiva sõrme. Kandke sülg läätsele ilma laiali määrimata. Veenduge, et objektiivil ei oleks süljel mullikesi ega vahtu. Jätke süljega lääts kuivama toatemperatuuril 10 kuni 15 minutiks süljega pool ülespoole.
4) Kui sülg on täielikult kuivanud, asetage lääts uuesti tagasi ovu control´i korpusesse.
5) Vajutage nupul valgustuse sisselülitamiseks. Vajadusel emaldage kõik visuaalsed abivahendid (prillid). Lülitit vajutades vaadake samal ajal objektiivi avast sisse ning näete oma testi tulemust.
Kui te ei näe selget struktuuri, siis võib selle põhjuseks olla, et sülg ei ole täielikult kuivanud. Eemaldage uuesti lääts ja oodake veel mõni minut.
6) Puhastage lääts peale igat kasutamist. Kasutage selleks pakendis olevat puhastuslappi või mõnda muud puhast lappi. Pärast toote kasutamist pange see sinisesse kaitseümbrisesse tagasi.

Tulemuste tõlgendamine.
On teaduslikult tõestatud, et seos tõusva östrogeeni tasemega organismis ning ovulatsiooniperioodi vahel. Östrogeeni leidub nii süljes kui ka mujal teie kehas. Viljakuse perioodil tõuseb koos östrogeeni tasemega organismis ka soolasisaldus süljes. Soolakristallid moodustavad kuivanud süljes "sõnajala struktuuri". See tähendab, et kristallide struktuur meenutab sõnajala lehti. See "sõnajala struktuur", on selgelt nähtav vahetult enne ovulatsiooni. Ebasoodsal viljastumise perioodil on nähtav täiest erinev täpiline "killustiku struktuur". Vt. pilte toodega kaasas olevalt infolehelt.

Koostisosade loetelu
1 test preparaat

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
See toode ei ole mingil juhul rasestumisvastane vahend. Meetodi usaldusväärsus eeldab juhiste korrektset järgimist ja tulemuste korrektset hindamist. On tungivalt soovitav, et peaksite nõu oma arstiga, kui alustate perekonna planeerimist.
Teatud ravimid või hormoonravimid, samuti ka suitsetamine, ägedad põletikud suus või kurgus, ja alkoholi tarvitamine võib ajutiselt muuta sülje koostist ning seeläbi mõjutada tulemust.
Enne sülje kandmist läätsele, veenduge, et väline, siledam objektiivi pool oleks puhas.
Hügieenilistel ja tervislikel põhjustel on soovitatav, et seadet kasutab üks inimene.
Seadet hoida liigse kuuma või külma eest.
Mitte panna seadet vette ja teistesse vedelikesse.
Mitte pesta seadet jooksva vee all.
Vältige seadme kukkumist ja hoidke tugevate löökide eest.
Kaitske seadet tolmu, niiskuse ja kuumuse eest.
Ärge lammutage toodet lahti ega modifitseerige ise.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Seade sisaldab väikesi osakesi.
Vigastatud seadet ei tohi kasutada.

Netokogus
1tk

Tootja
Valmistaja: Geratherm Medical AG, Fahrenheitstraße 1, 98716 Geschwenda, Germany

Maaletooja: FORANS Eesti AS, info@forans.ee , Mustamae str. 55, Tallinn, 10621, Estonia tel +372 6776426

Päritoluriik
Saksamaa