GINKGO COMPLEX NEURO TBL N30

Special Price 8,35 € Regular Price 11,10 €

0,28 €/tk


Toimeaine / Koostis
Hõlmikpuu ekstrakt, vitamiinid
Ravimivorm / pakend
TBL
Kogus pakendis
N30

  • -25%

Tootetutvustus
Ginkgo Complex Neuro toetab efektiivselt närvisüsteemi, aju vereringe ja mälu normaalset toimimist.

Ginkgo biloba aitab kaasa normaalsele verevarustusele ajus, kätes ja jalgades ning aitab säilitada normaalset mälu. Hea perifeerne verevarustus aitab kaasa ka normaalsele kuulmisele ja nägemisele.
Tsink toetab normaalset kognitiivset talitlust – see hõlmab kõiki aspekte seoses tajumis-, mõtlemis-, arutlus- ja meenutamisvõimega.
Magneesium ja vitamiinid B1, B2, B6 ja B12 aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Tsink toetab immuunsust ning aitab hoida nahka, juukseid ja küüsi normaalsena.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1 tablett päevas

Sisaldus päevase annuse kohta
Bioaktiivsed kompenendid:1 tablett ( % NRV-st*)
Hõlmikpuu (Ginkgo Biloba) lehtede standardiseeritud ekstrakt, (24% flavoonglükosiide, 6% terpeenlaktoone) 80 mg,
magneesiumtsitraat 411,8 mg, millest magneesium 56,25 mg ( 15%), orgaaniline tsink 10mg (100%), foolhape400 µg (200%),vitamiin B1 11 mg (1000%), vitamiin B2 14 mg (1000%), vitamiin B6 14 mg (1000%), vitamiin B12 25 µg (1000%)

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Sidrunhappe magneesiumi soolad, paakumisvastased ained: mikrokristalne tselluloos ja rasvhapete magneesiumi soolad, hõlmikpuu (Ginkgo Biloba) lehtede standardiseeritud ekstrakt, tsinklaktaat, püridoksiinhüdrokloriid, tiamiinhüdrokloriid, riboflaviin, pteroüülmonoglutamiinhape, tsüanokobalamiin, paksendajad: maltodekstriin, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos ja hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glaseeraine: rasvhapped, toiduvärv titaandioksiid, naturaalne värvaine püotsüaniid.

Hoiatused
Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele mittenähtavas ja kättesaamatus kohas! Mitte kasutada, kui Teil esineb kõrgenenud tundlikkus (allergia) toote mõne koostisosa vastu. Raseduse ja lapse rinnaga toitmise puhul pidage nõu arstiga.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril

Netokogus
37,5g

Tootja, pakendaja, turustaja
Toode on väljatöötatud Eestis. Toodetud Euroopa Liidus.
Maaletooja ja turustaja: Eckeron OÜ, Pärnu mnt 141, 11314, Tallinn, Eesti.

Päritoluriik
Euroopa Liit