LITOZIN STRONG KAPSLID N90

18,40 €


Toimeaine / Koostis
Kibuvitsamarjade pulber
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N90

Tootetutvustus
LITOZIN STRONG on uuendatud innovatiivne toode liigestele, mida tänu headele uurimistulemustele soovitatakse teadlaste poolt üle maailma. Uus ja parandatud koostis. Nüüd ainult 3 kapslit päevas.
Litozin Strong toimeained aitavad hoida liigeste tervist ja liikuvust, aitavad kaasa luude ja kõhrede normaalsele talitlusele, aitavad kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele.

LITOZIN STRONG põhineb hoolikalt valitud ja parima kvaliteediga kibuvitsamarjadel, mis on läbinud õrna kuivatusprotsessi ja mille valmistamisel on kasutatud uut unikaalset tootmisprotsessi.
Meie väärtusahel kindlustab marjade kõrgekvaliteedilise ja õrna käitlemise. Kõik tootmisprotsessi astmed alates marjade korjamisest, kuivatamisest kuni jahvatamiseni on nüüd uuendatud.

Tänu teaduslikule läbimurdele õnnestus meil identifitseerida ja arendada uus naturaalne toode, mis sisaldab optimaalse efekti saavutamiseks rikkalikult Rosenoide.
Sel põhjusel on LITOZIN STRONG ainuke toode turul, mis sisaldab unikaalset kõrgekvaliteedilist Rosenoid-kompleksi. Rosenoidid® kaitsvate, antioksüdatiivse toimega, kõhrede funktsiooniks.

Rosenoid-kompleks on kombinatsioon aktiivsetest ainetest nagu galaktolipiidid, triterpeenhape, C- vitamiin, flavonoidid ja karotenoidid, mille toimed on omavahel tihedalt seotud. Nende erinevate toimete koostöö avaldabki kasulikku mõju liigestele. Need ained üksikult ei anna sama efekti. Ainult LITOZIN sisaldab Rosenoide.

Nüüd on LITOZINI sarja lisandunud ka uus toode LITOZIN KOLLAGEENIGA!

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine:
alates 11.ndast eluaastast 3 kapslit päevas, mis võib sisse võtta ühe korraga. Neelake veega või avage kapsel ja puistage pulber jahedale toidule. Soovitatav võtta koos toiduga. Ärge kasutage samaaegselt kuuma toiduga, sest kuumus inaktiveerib toimeaine.

Sisaldus päevase annuse kohta
Sisaldus 3 kapslis: kibuvitsa marjade pulber 2250 mg, Vitamiin C 80 mg (100 % päevasest võrdluskogusest täiskasvanule).

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: kibuvitsa marjade pulber, millest 4% Rosenoidide kompleks (naatrium-L-askorbaat, flavonoidid, karotenoidid, triterpeenhape, galaktolipiidid), ?elatiin..

Hoiatused
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.
Toidulisandit ei kasutata mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana.
Ei asenda tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

Netokogus
84g (90 kapslit)

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Orkla Health AS, Taani

Esindaja Eestis:
AS Põltsamaa Felix
Tallinna mnt 1
48103, Põltsamaa, Eesti
Tel. (+372) 77 66 100
info@felix.ee

Päritoluriik
Taani