NARKOTESTER PEN TEST D4D

24,66 €

24,66 €/tk


Tootetutvustus, otstarve
Käesolev narkotest ei ole meditsiiniseade, ei nõua kasutamiseks ei meditsiinilist haridust ega ka uriini, sülje, juuste ega mistahes teiste otse inimese küljest pärinevate näidismaterjalide võtmist.
Antud test võimaldab 90 sekundi jooksul tuvastada narkootiliste ainete mikroosakeste olemasolu asjadel, mida testitav inimene on kas kandnud või katsunud. Nendeks võivad olla näiteks riided, mobiiltelefon, klaviatuur, käekell, mobiiltelefon, kirjutusvahendid vmt.
Samuti võimaldab see tuvastada, kas Teie poolt leitud juhuslik aine (pulber, tablett) on narkootilise aine sisaldusega. Test näitab ära ka leitud narkootiliste ainete liigid.
D4D test võimaldab tuvastada järgmisi narkootikume:
Kanep, Amfetamiin, PCP, Mehamfetamiin (s.h. Ecstasy), Ketamiin, Heroiin, Metadoon, LSD, HCL (Buprenrofiin), Oopium

Kasutamisjuhised
1. Võtke testpaberiga (eemaldades esmalt kaitsepaber) näidis testitavatelt pindadelt (kahtlane aine, või mistahes pind, mida on puudutanud testitav isik või millel võib olla olnud kahtlast ainet). Mida rohkematelt pindadelt saate näidise, seda suurem on esmaavastamise tõenäosus. Näidist tohib
võtta ainult kuivalt pinnalt. Näidise saamiseks hõõruge testpaberi seda külge, millele ei ole trükitud numbreid, vastu testitavat pinda.
2. Vajutage sõrmede vahel katki testpliiatsis sisalduv ampull.
3. Eemaldage testpliiatsilt kork ning tilgutage selles sisalduvat vedelikku testpaberile. Testpliiatsis sisalduvat ainet jätkub mõlema testpaberi jaoks.
4. Oodake kuni 90 sekundit. Kui testpaberile ilmub erinevaid värvitoone peale täielikult ühtlase kollaka tooni, võrrelge ilmuvat värvitooni juhendis toodud näidistega, leidmaks missuguse narkootilise aine jälgi test tuvastas.

Teise testpaberiga saate sooritada kas kontrolltesti või teise testi teistelt pindadelt. Peale testpliiatsi pakendist eemaldamist ning selles sisalduva ampulli purustamist saab testi kasutada maksimaalselt 1 tunni jooksul. Kõik tulemused, mida saate pärast 1 tunni möödumist alates testpliiatsi aktiveerimisest, võivad olla juhuslikud ja tähenduseta.

Koostisosade loetelu
Testi pakendist leiate lisaks juhendile plastikust testpulga ning 2 testpaberit

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Peale testpliiatsi pakendist eemaldamist ning selles sisalduva ampulli purustamist saab testi kasutada maksimaalselt 1 tunni jooksul. Kõik tulemused, mida saate pärast 1 tunni möödumist alates testpliiatsi aktiveerimisest, võivad olla juhuslikud ja tähenduseta.

Tootja
Maaletooja ja esindaja: Rovico Büroo OÜ

Päritoluriik
Iisrael