PLANTUR 21 NUTRI-CAFFEINE SHAMPOON 250ML

15,93 €

63,72 €/l


Ravimivorm / pakend
SHAMPOON
Kogus pakendis
250ML

Tootetutvustus, otstarve
Nõrga juuksekasvu puhuks. Eriti sobiv värvitud ja stressis juustele.

Nõrk juuksekasv ja juuste enneaegne väljalangemine esinevad noorte naiste puhul sagedamini, kui arvata võiks. Tihti on selle põhjuseks asjaolu, et aktiivselt kasvavate juuksejuurte ülisuurt energiavajadust ei rahuldata piisaval määral. Aktiivsed juuksejuured tarvitavad tervete ja tugevate juuste tootmiseks umbes 800% rohkem energiat kui puhkavad juuksejuured. Seesuguse energiaprotsessi tasakaal on kergesti häiritav. Potentsiaalsete põhjuste hulgas on stress, nt. eksamite, tööalaste või eraeluliste probleemidega seotud stress. Oma osa on ka tasakaalustamata dieedi või kaalulangetamisdieedi tõttu tekkinud toitainete defitsiidil. Mitmete põhjuste kokkulangemine võib kaasa tuua energia puudujäägi ja ebapiisava mikrotoitainetega varustatuse - juuksekasv nõrgeneb ja juuksekarvad langevad välja.

Šampoonis sisalduv eriline nutri-kofeiini kompleks aitab juuste jaoks vajaliku energia vajakajäämist vältida. Väärtuslikud mikrotoitained biotiin, magneesium, kaltsium ja tsink lisavad tõhusust.

Kasutamisjuhised
Masseerige kreeka pähkli suurune kogus šampooni niisketesse juustesse ja peanahale. Jätke kaheks minutiks juustesse ja loputage põhjalikult. Võib kasutada igapäevaselt.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Panthenol, Caffeine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum, Polyquaternium-7, Sodium Citrate, Polyquaternium-10, Potassium Sorbate, Citric Acid, Calcium Gluconate, Magnesium Gluconate, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacinamide, Limonene, Linalool, Biotin, Methylparaben, Propylparaben.

Netokogus
250ml

Vastutav isik
Tootja / vastutav isik: Dr. Kurt Wolff GmbH & Co. KG, Johanneswerkstr. 34 – 36, 33611 Bielefeld, Saksamaa

Levitaja: Sirowa Tallinn AS, Salve 2C, Tallinn, Eesti. Tel. 6830 700.