SPIRULINA DIET-100 TBL N115

8,20 €


Toimeaine / Koostis
Spirulina-mikrovetikas
Ravimivorm / pakend
TBL
Kogus pakendis
N115

SPIRULINA DIET 100 TBL N115
SPIRULINA DIET 100 on eri menetlusel töödeldud kuivatatud Spirulina-mikrovetika pulbri tabletid, mis oma koostise poolest on maailma üks kôige täiuslikum taimne produkt, kus inimesele sobivas vahekorras ja kogustes on kôiki toitaineid. Koostis sarnaneb kanamuna omale. SPIRULINA DIET 100 sisaldab 99 % puhastatud kuiva mikrovetikat. Sisaldab beetakaroteeni, B1-, B2-, B6- ja B12-vitamiini, pantoteenhapet, fosforit, naatriumi, magneesiumi, rauda, kaaliumi, tsinki, mangaani.
OMADUSED JA KASUTAMINE: Mikrovetikast spirulina valmistatud tablette soovitatakse kôigile vanuserühmadele saleduskuuri täiendamiseks taimse valgu, mineraalainete ja vitamiinidega. SPIRULINA DIET 100 soovitatakse tippsportlastele, näiteks vôimlejatele, tervisesportlastele (aeroobika jms.), kes soovivad oma kehakaalu reguleerida vôi vähendada ja samal ajal heas vormis püsida. SPIRULINA DIET 100 sisaldab looduslikku aminohapet fenüülalaniini, mis otseselt môjutab aju küllastuskeskust, vähendades söögiisu.
ANNUSTAMINE: Soovitatakse vôtta koos veega kuni viis tabletti enne sööki vôi asendada ôhtune söögikord 4-5 tableti ja klaasi veega.
PAKEND: 115 tabletti (45 g).
Säilitada kuivas.
VALMISTAJA: Hankintatukku OY, Soome