Hambapasta leevendab hammaste ülitundlikkust pärast igemeravi

Hambapasta leevendab hammaste ülitundlikkust pärast igemeravi

Tunned, et hambad on pärast igemeravi tundlikud. Mida teha, et kaotada liigne tundlikus ja saada jälle normaalselt süüa

Hambapasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL leevendab hammaste ülitundlikkust pärast igemeravi 


Peaaegu pool igemeravi läbinud patsientidest on hädas hammaste ülitundlikkusega. Hambakivi eemaldamise ja juurepinna silumise käigus võivad dentiini ehk hambaluu kanalid paljastuda, mistõttu patsiendid kaebavad valu ja ebamugavustunnet.[1]

Hambapasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL tõhusus on kliiniliselt tõestatud. Pro-ArginTM tehnoloogia abil sulgeb hambapasta dentiinikanalid ja täidab need arginiini, kaltsiumkarbonaati ja fosfaati sisaldava materjaliga. Täitmine vähendab vedeliku läbivoolu dentiinikanalitest, vähendades hammaste ülitundlikkust ja leevendades vaevusi juba ühe minuti jooksul.[2], [3]

Tõendeid hambapasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL tõhusa toime kohta saadakse skanniva elektronmikroskoopia abil.3 See tehnoloogia võimaldab uurida hambapinda märkimisväärse suurendusega. Mikroskoobipildid näitavad, kuidas hambapasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL sulgeb ja täidab avatud dentiinikanaleid.

Pilt ravimata, avatud dentiinikanalitega hamba pinnast enne hambapasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL kasutamist

image_sensitive_hambapasta

Pilt täidetud dentiinikanalitega hamba pinnast pärast hambapasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL kasutamist (juhul, kui pasta kantakse 60 sekundiks otse tundlikule hambale)

elmex_hambapasta[1] von Troil B i wsp. J Clin Periodontol 2002; 29 (Suppl. 3): 173–177.

[2] Ayad Fi wsp. J Clin Dent 2009; 20 (Spec Iss): 115–122.

[3] Petrou li wsp. J Clin Dent 2009; 20 (Spec Iss): 23–31.

Seotud postitused
  1. Hambapasta tundlikele hammastele – Elmex Sensitive Hambapasta tundlikele hammastele – Elmex Sensitive Tundlikud hambad tekitavad valu, kui puutuvad kokku külma või kuumaga, hapu või magusaga. Kuidas ravida tundlikke hambaid?
  2. CURAPROX – hambahari, mis ei kahjusta CURAPROX – hambahari, mis ei kahjusta Südameapteekidesse on jõudnud uued hambaharjad ja -pastad CURAPROX-ilt – hinnatud suuhooldusvahendite tootjalt Šveitsist.
  3. Hammaste lõikumise valu Hammaste lõikumise valu Lapse esimese hamba avastamine on põnev verstapost. Kuid avastusrõõm võib peagi asenduda pere magamata öödega, kuna lapsel lõikuvad hambad. Siiski on palju asju, mida saab teha lapse rahustamiseks ja ülejäänud pere rõõmuks.
Tootesoovitused