Kui hääl on kähe ja kurk on valus?

Kui hääl on kähe ja kurk on valus?

Mis oleks, kui suudaksime kurguvalu mure hõlpsalt lahendada, umbes nagu raadio häälestamine?

Septolete suudab seda! See leevendab valulikku ja põletikulist kurku ning tagab ülejäänud päeva häälestatuse.

Kujutage ette, et sõidate ilusal päikeselisel päeval autoga. Naudite imelisi vaateid ja raadios olev muusika tõstab teie meeleolu. Teie lemmikmuusika on sisse lülitatud, kui tekib häire ja raadio hakkab signaali kaotama. Häälestate raadio õigele sagedusele ja jätkate oma lemmiklaulu meeldiva heli kuulamist.

Kui meil on kurguvalu, siis tunneme, et me ei saa end häälestada. Valulik ja põletikuline kurk võtab ära meie tõelise energia, paneb meid tundma, mitte päris iseendana ja tekitab ebamugavust viibides teiste inimeste seltsis. Päeva jooksul otsime õiget sagedust, et end täies mahus väljendada. Ärge lubage ühtegi säravähendavat faktorit sekkuda teie päeva.

Septolete uue loomingulise visuaali keskpunkt on raadioseade - aparaat, mis sümboliseerib päeva jooksul normaalselt toimida püüdvat kurguvalu. Oma päeva muutmiseks peame kõigepealt kõri häälestama. Õige sagedus aitab meil leida lahenduse õigete signaalide vastuvõtmiseks ja edastamiseks. Selliselt saame kasutada kogu kõri jõudu enda ja oma tunnete motiveerimiseks, rahustamiseks, rääkimiseks, sosistamiseks, laulmiseks ja karjumiseks.
Septolete kolmekordne toime aitab teil alati häälestuda õigele sagedusele. Erineva maitsega pastillides või pihustitis olev ravim tagab kiire leevenduse, vähendab põletikku ja kõrvaldab nakkuse põhjused.

KOLMEKORDNE TUGEVUS SEADISTAB KÄHEDA KURGU KIIRESTI HÄÄLDE

Septolete ainulaadne koostis ühendab kahte toimeainet. Bensüdamiinkloriidi, millel on analgeetilineja põletikuvastane toime ning see leevendab kurguvalu sümptomeid (valu, punetus, turse, kuumusja funktsioonihäired). Tsetüülpüridiiniumkloriidil on aga aseptiline toime, millega kõrvaldataksenakkuse põhjused (bakterid ja seened).

Septolete on saanud tuntud kurguvalu leevendav ravim, mis tagab kolmekordse toime.

Häälestage oma kõri valides lemmik maitse.

Septolete 40 aastat kogemust!

Septolete Omni (bensüdamiin/tsetüülpüridiinkloriid) losengite N16 näidustus: Näidustused Põletikuvastane, valuvaigistav ja antiseptiline ravi täiskasvanutel, noorukitel ja üle 6 aasta vanustel lastel neelu, suuõõne ja igemete ärrituse, igeme- ning neelupõletiku korral.

Septolete Omni (bensüdamiin/tsetüülpüridiinkloriid) suuõõnesprei 30ml näidustus: Põletikuvastane, valuvaigistav ja antiseptiline ravi täiskasvanutel, noorukitel ja üle 6 aasta vanustel lastel neelu, suuõõne ning igemete ärrituse, igeme- ja neelupõletiku korral ning enne ja pärast hamba eemaldamist.

KÄSIMÜÜGIRAVIM. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Müügiloa hoidja: KRKA d.d., Novo mesto, Šmarješka cesta 6, 8501 Novo mesto, Sloveenia. www.krka.ee
Täiendav info müügiloa hoidja esindusest: KRKA d.d., Novo mesto Eesti filiaal, Pärnu mnt. 141, 11314, Tallinn, Eesti. Tel:+ 372 6671658

 

Tootesoovitused
 1. SEPTOLETE OMNI EUCALYPTUS LOSENG 3MG+1MG N16
  SEPTOLETE OMNI EUCALYPTUS LOSENG 3MG+1MG N16
  Käsimüügiravim

  Toimeaine / Koostis
  Benzydaminum Cetylpyridinii chloridum

  4,89 €
 2. SEPTOLETE OMNI LOSENG LEMON&ELDERFLOWER 3+1MG N16
  SEPTOLETE OMNI LOSENG LEMON&ELDERFLOWER 3+1MG N16
  Käsimüügiravim

  Toimeaine / Koostis
  Benzydaminum Cetylpyridinii chloridum

  4,89 €
 3. SEPTOLETE OMNI SUUÕÕNESPREI 1,5MG+5MG/ML 30ML
  SEPTOLETE OMNI SUUÕÕNESPREI 1,5MG+5MG/ML 30ML
  Käsimüügiravim

  Toimeaine / Koostis
  Benzydaminum Cetylpyridinii chloridum

  5,18 €
 4. SEPTOLETE OMNI LOSENG LEMON&HONEY 3MG+1MG N16
  SEPTOLETE OMNI LOSENG LEMON&HONEY 3MG+1MG N16
  Käsimüügiravim

  Toimeaine / Koostis
  Benzydaminum Cetylpyridinii chloridum

  4,89 €