Südameapteegi virtuaalne kosmeetik - tuleviku nahahoolduse meistriteos!

16.10.2023

Südameapteegi virtuaalne kosmeetik - tuleviku nahahoolduse meistriteos!

Rohkete nahahooldustoodete seast valiku tegemine võib vahel olla keerulisest keerulisem, seda eriti juhul, kui pole päris kindel, mis nahatüübiga on tegu. Sobiva apteegikosmeetika leidmine ei peaks aga olema raske.

Virtuaalne kosmeetik on murranguline digitaalne vahend, mis kasutab tehisintellekti ja andmeanalüüsi, et pakkuda põhjalikku ja kiiret näonaha hindamist. Tuginedes miljonitele näo- ja nahafotodele, suudab see sekundite jooksul hinnata naha 15 erinevat näitajat, aidates seeläbi luua kohandatud nahahoolduse rutiini.

Kuidas on analüüsist abi?

Tänu oma ulatuslikule andmebaasile ja täppisalgoritmile, hindab virtuaalne kosmeetik kõike, alates nahatoonist ja tekstuurist kuni pooride suuruse, pigmendilaikude, kortsude ja paljude muude näitajateni. Igat naha omadust analüüsitakse põhjalikult, mis aitab mõista naha praegust seisundit ja vajadusi.

Analüüsi järel pakub virtuaalne kosmeetik personaalseid lahendusi ja tootesoovitusi, mis vastavad konkreetselt naha vajadustele ning soovitusi elustiili muutmiseks, mis aitavad saavutada säravama ja tervema naha.

Miks valida virtuaalne kosmeetik?

Kiirus: Saate oma naha analüüsi tulemused vaid sekundite jooksul.

Täpsus: Miljonite fotode ja ulatuslike andmete põhjal loodud tehisintellekt tagab täpse ja usaldusväärse analüüsi.

Kohandatud lahendused: Te mitte ainult ei saa teavet oma naha kohta, vaid ka konkreetsed soovitused selle parandamiseks.

Tehnoloogia eelis: Uusima tehnoloogia kasutamine tagab, et saate parima võimaliku hinnangu ja soovitused, mis tuginevad uusimatele nahahoolduse teadustöödele.

 

Olenemata sellest, kas olete nahahoolduse algaja või kogenud entusiast, pakub virtuaalne kosmeetik teile lihtsat ja tõhusat viisi oma naha paremaks mõistmiseks ning selle eest hoolitsemiseks.

Analüüsi tegemiseks:

 1. Külasta Südameapteegi lehte: https://www.sudameapteek.ee/naonaha-analuus.
 2. Nõustu platvormi tingimustega ning luba juurdepääs kaamerale.
 3. Tee enda näost pilt või lae üles. Pilti tuleks teha ilma meigita ning pildi tegemiseks ära võtta prillid, mask ja muu, mis varjab nägu. Jälgida tuleb ekraanil antud juhiseid ning seejärel teeb programm ise pildi.
 • Kui pilt on kinnitatud läheb aega umbes minut, et süsteem saaks pilti analüüsida. Peale seda saad tagasiside oma näonaha seisundi kohta.
 • Vastavalt seisundile soovitab programm ka tooteid probleemidega tegelemiseks.
 • Analüüs ja selle tulemused kuvatakse keeles, mis on seadistatud sinu seadme keeleks – valikus on eesti, vene ja inglise keel. Näiteks, kui kasutad oma nutitelefoni, mille peamiseks keeleks on valitud eesti keel, on ka kogu analüüsi tekst eesti keeles, kui aga peamiseks keeleks on valitud inglise keel, on ka virtuaalne kosmeetik inglisekeelne.

Sarnased postitused:

 • Virtuaalne Kosmeetik muudab revolutsiooniliselt seda, kuidas me mõistame nahahooldust

  Virtuaalne Kosmeetik muudab revolutsiooniliselt seda, kuidas me mõistame nahahooldust

  Loe rohkem

 • Juuste ja peanaha dermatoloogiline hooldus: millest alustada?

  Juuste ja peanaha dermatoloogiline hooldus: millest alustada?

  Loe rohkem

 • Ravimid ja päike

  Ravimid ja päike

  Loe rohkem

 • Kuidas tagada nahale elujõud ja heaolu?

  Kuidas tagada nahale elujõud ja heaolu?

  Loe rohkem

Vaata kõiki