Suviste seedehäirete peamised põhjused

Suviste seedehäirete peamised põhjused

Kuidas leevendada raskustunnet kõhus või kõhugaase? Kõht lahti või kõht kinni – kuidas leevendada ja ravida? Miks tekivad kõrvetised?

Seotud postitused
 1. Probiootikumid – millal ja milleks neid vaja? Probiootikumid – millal ja milleks neid vaja? Probiootikumid aitavad ära hoida seedimisprobleeme ja kõhulahtisust, tugevdavad immuunsust ja aitavad vitamiinidel-mineraalidel paremini imenduda. Uuringud on näidanud, et probiootikume võtnud lasteaialapsed haigestusid vähem erinevatesse viirus
 2. Grillihooaja kõhuhädad – kuidas neid ennetada ja leevendada? Grillihooaja kõhuhädad – kuidas neid ennetada ja leevendada? Aasta kõige valgema päeva tähistamist planeeritakse pikalt ette – kuhu minna, mida teha ja millega lauda katta. Põhjalik kava ei välista toiduga liiale minekut.
 3. Seedeelundkond on tähtsam, kui oskame arvata Seedeelundkond on tähtsam, kui oskame arvata Milline on toidu teekond ning kuidas soodustada head seedetegevust? Millised tegurid võivad ärritada seedekulglat?
 4. Mis su kõhutunne ütleb? Kas probiootikumid võiksid pärineda aiast või apteegist? Mis su kõhutunne ütleb? Kas probiootikumid võiksid pärineda aiast või apteegist? Mis on probiootikum ning kus seda leidub? Kuidas probiootikume õigesti võtta?
Tootesoovitused
 1. GEFILUS LGG TILGAD 7,5ML
  GEFILUS LGG TILGAD 7,5ML

  Toimeaine / Koostis
  Lactobacillus GG

  14,62 €
 2. LACTRASE CAPS N30
  LACTRASE CAPS N30

  Toimeaine / Koostis
  Laktaasensüüm

  11,01 €
 3. LINEX KAPSLID N32
  LINEX KAPSLID N32

  Toimeaine / Koostis
  Lactobacillus acidophilus, Bifidubacterium infants jt

  12,33 €
 4. ENTEROSGEL SUUKAUDNE SUSP 15G N10
  ENTEROSGEL SUUKAUDNE SUSP 15G N10

  Toimeaine / Koostis
  Polümetüülsiloksaanpolühüdraat (metüülränihappe hüdrogeel)

  21,59 €