Aiatöödeks valmis – mis peaks kuuluma iga aiaomaniku apteegikappi?

Aiatöödeks valmis – mis peaks kuuluma iga aiaomaniku apteegikappi?

Enne aiatöödega algustamist tasuks üle vaadata, et apteegikapis kõik vajalik olemas oleks: esmaabi kaubad, allergia-, lihas- ja liigesvalu leevendajad.

Seotud postitused
 1. Päikesepõletus – kuidas seda leevendada? Päikesepõletus – kuidas seda leevendada? Mida määrida nahale kui on tekkinud päikesepõletus? Kui kiiresti päikesepõletus kaob? Mis on päikeseallergia?
 2. Milline SPF on ikka õige? Päikesekreemi valimine Milline SPF on ikka õige? Päikesekreemi valimine SPF number iseloomustab eelkõige kaitset UVB-kiirguse eest. See näitab, kui kaua võib päikese käes viibida päikesepõletust saamata. 
 3. Mis on UV-indeks? Mis on UV-indeks? UV-indeks ehk ülemaailmne päikese ultraviolettkiirguse indeks väljendab mõõdetavat või prognoositavat päikese ultraviolettkiirguse (UV-kiirgus) kogust või intensiivsust konkreetses kohas konkreetsel päeval. 
 4. Kuidas päikesepõletust ennetada? Kuidas päikesepõletust ennetada? Ka suhteliselt vähese päikesega põhjamaal tasuks vähemtundliku nahaga inimesed kasutada tugevama kaitsefaktoriga kreemi ja mitte ainult suvel, vaid juba ka kevadel.
Tootesoovitused
 1. BURNSHIELD HYDROGEL 125ML
  BURNSHIELD HYDROGEL 125ML

  14,80 €
 2. COMPEED VILLE ENNETAV PULK 8ML
  COMPEED VILLE ENNETAV PULK 8ML

  • -20%
  Special Price 8,05 € Regular Price 10,08 €
 3. COMPEED VILLIPLAASTER SEGAPAKK N5
  COMPEED VILLIPLAASTER SEGAPAKK N5

  • -20%
  Special Price 7,65 € Regular Price 9,58 €
 4. Eucerin SENSITIVE PROTECT eriti kerge päikesekaitseemulsioon SPF 30
  Eucerin SENSITIVE PROTECT eriti kerge päikesekaitseemulsioon SPF 30

  • -20%
  Special Price 16,30 € Regular Price 20,35 €