ISDIN AMPULLID PIGMENDILAIGUD JA ÖINE KOORIMINE 2ML N10+N10

34,20 €

1,71 €/tk


Ravimivorm / pakend
VEDELIK
Kogus pakendis
N10

Tootetutvustus, otstarve
PIGMENT EXPERT & NIGHT PEEL

Pigmendilaikude vastane hooldus: korrigeerib päeval ja taastab öösel.
Hooldus aitab võidelda pigmendilaikude ja naha ebatäiustega ning ennetada nende teket, selleks et saavutada ühtlasem ja säravam jume.

Komplekt sisaldab iluampulle päevaseks ja öiseks hoolduseks:

Päevaseks hoolduseks:

ISDINCEUTICS PIGMENT EXPERT ampullid pigmendilaikudele

Pigmenti korrigeeriv seerum. Takistab pigmenteerumist.

Tõhusate depigmenteerivate omadustega koostisainete 4-n-butüülresortsinooli, hüdroksüfenoksüpropioonhappe ja niatsinamiidi segu aitab ära hoida ja vähendada tumedaid laike, aidates kaasa ühtlasema ja nooruslikuma nahatooni saavutamisele.

Glükoolhape: koorivate omadustega alfahüdroksühape, mis aitab vähendada naha karedust, siludes nahka, vähendades kortse ja miimikakurde, parandades nõnda naha tekstuuri ja aidates vähendada fotovananemise märke.

Dikaaliumglütsürrisaat: rahustavate omadustega taimepõhine koostisaine, mis aitab säilitada nahas hüaluroonhapet, taastades naha elastsuse.

Dermatoloogiliselt testitud. Ei tekita komedoone. Ei sisalda mineraalõlisid.

Öiseks hoolduseks:

ISDINCEUTICS NIGHT PEEL ampullid öiseks koorimiseks

Iluampullid õrna vedelikuga igaöiseks kasutamiseks. Kooriv ööseerum stimuleerib pindmiste naharakkude koorimist ja uuenemist, et aidata vähendada naha ebatäiuseid, peeneid kortse ja miimikajooni. Stimuleerib kollageenisünteesi, aidates kaasa naha fotovananemise ilmingute vähenemisele.

Glükoolhape: koorivate omadustega alfahüdroksühape, mis aitab vähendada naha karedust, siludes nahka, vähendades kortse ja miimikakurde, parandades nõnda naha tekstuuri ja aidates vähendada fotovananemise märke.

AlphaComplex: alfahüdroksühapete segu, mis stimuleerib naha pindmiste rakkude koorimist, et aidata vähendada naha pindmiste iluvigade, peente kurdude ja kortsude ilmnemist.

HydraBoost: looduslikku päritolu koostisaine, mis tagab kiire ja kestva niisutuse kuni 72 tunniks.

Dermatoloogiliselt testitud. Ei tekita komedoone. Ei sisalda mineraalõlisid.

Kasutamisjuhised
Kui olete ampulli avanud, kasutage see ära 48 tunni jooksul.

Hommikul: selleks, et võidelda pigmendilaikudega, kanna hommikul nahale esimese etapina pärast näo puhastamist PIGMENT EXPERT seerumi. SeejäreI jätka oma tavapäraste ilurituaalidega.

Kasutamine: Kandke toode igal hommikul puhtale ja kuivale näonahale, kaelale ja/või dekolteele, vältides silmade, nina ja suu ümbruses piirkondi.

Õhtul: kanna nahale esimese etapina pärast näo puhastamist NIGHT PEEL seerumi. Ööseerum tõhustab pigmendilaike korrigeerivate ampullide toimet ning aitab uuendada naha pindmiseid kihte.

Kasutamine: Õrn koostis igaöiseks kasutamiseks. Esimestel kasutusnädalatel kasutage väikeseid koguseid, ülepäeviti.


Juhised:
1. Raputage ampulli.
2. Pange ampull kaitsetorbikusse ja murdke ampulli ots ära.
3. Sisestage ampull aplikaatorisse ja eemaldage ots.
4. Kandke pool ampulli sisust puhtale ja kuivale näonahale, kätele, kaelale või dekolteele, vältides silmade, nina ja suuümbruse piirkondi.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
PIGMENT EXPERT:
Aqua (Water), Niacinamide*, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydroxyphenoxy Propionic Acid*, Phenoxyethanol, 4-Butylresorcinol*, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Biosaccharide Gum-1, Alcohol Denat., CI 15985 (Yellow 6), CI 19140 (Yellow 5).

NIGHT PEEL:
Water (Aqua)**, Saccharide Isomerate**, Glycerin, Sodium Lactate, Glycolic Acid, Alcohol Denat., Phenoxyethanol, Sodium Citrate**, Sucrose, Urea, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Malic Acid, Tartaric Acid, Biosaccharide Gum-1, Citric Acid**.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
PIGMENT EXPERT ampullid pigmendilaikudele

Üksnes välispidiseks kasutamiseks. Vältige kokkupuudet silmade ja limaskestadega, kuna see võib põhjustada ärritust. Juhusliku kokkupuute korral silmadega loputage kohe rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui olete ampulli avanud, kasutage see ära 48 tunni jooksul. Mitte suukaudseks kasutamiseks. Mitte süstida. Kasutamiseks täiskasvanutele. Päikesepõletuse hoiatus: toode sisaldab alfahüdroksühappeid, mis võivad suurendada teie naha tundlikkust päikese suhtes ning eelkõige päikesepõletuse võimalust. Toote kasutamise ajal ja nädala jooksul pärast kasutamist kasutage päikesekaitsevahendit, kandke päikese eest kaitsvat riietust ning piirake kokkupuudet päikesega.

NIGHT PEEL ampullid öiseks koorimiseks

Üksnes välispidiseks kasutamiseks. Esimestel kasutusnädalatel kasutage väikeseid koguseid, ülepäeviti. Esimestel pealekandmistel võib esineda lühiajalist põletustunnet, sügelust või naha kuivust. Püsiva ärrituse korral lõpetage toote kasutamine ja konsulteerige oma dermatoloogiga. Vältige kokkupuudet silmade ja limaskestadega, kuna see võib põhjustada ärritust. Juhusliku kokkupuute korral silmadega loputage kohe rohke veega. Ärge kandke toodet silmalaugudele, nina ja suu välisnurkadesse ega ärritunud või kahjustatud nahale. Vältige toodet kasutades kokkupuudet päikesega ja kasutage väga kõrge SPF-faktoriga päikesekaitsevahendit. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui olete ampulli avanud, kasutage see ära 48 tunni jooksul. Mitte alla neelata. Mitte süstida. Kasutamiseks täiskasvanutele. Päikesepõletuse hoiatus: Toode sisaldab alfahüdroksühappeid, mis võivad suurendada teie naha tundlikkust päikese suhtes ning eelkõige päikesepõletuse võimalust. Toote kasutamise ajal ja nädala jooksul pärast kasutamist kasutage päikesekaitsevahendit, kandke päikese eest kaitsvat riietust ning piirake kokkupuudet päikesega.

Netokogus
10 ampulli x 2ml + 10 ampulli x 2ml

Vastutav isik
Maaletooja/levitaja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, Eesti.

Tootja/ vastutav isik: ISDIN Isdin SA. Provençals 33 Barcelona 08019

Päritoluriik
Hispaania