Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
Südameapteek
Kosmeetika
Apteeker testib: Vichy Liftactiv Collagen Specialist päevakreem ja seerum

Apteeker testib: Vichy Liftactiv Collagen Specialist päevakreem ja seerum

Vichy selle kevade innovatsiooniks on uue põlvkonna iluprotseduuridest inspireeritud Liftactiv Collagen Specialist päevakreem, mis aitab korrigeerida kollageenikao märke nahas. Päevakreemi ja Vichy Liftactiv Cure Antioxydante ja Antifatigue seerumit testis Südameapteegi proviisor Heli Pilar.

1. Millist tüüpi on Sinu näonahk?

Talvel on nahk kuivem, siis sobivad kuiva ja tundliku naha kreemid, suvel jälle tunduvad kuiva naha kreemid liiga rasvased.

2. Milline on Sinu igapäevane ilurutiin? Milliseid tooteid tavaliselt kasutad?

Ma ei tea, kas seda ilurituaaliks saab pidada, aga mitte kunagi ei jäta ma meiki eemaldamata, isegi kui olen väga väsinud, võtan selleks aja.
Niisutavaid silmatilku kasutan hommikul enne ripsmete värvimist ja õhtul peale meigi eemaldamist. Kreemidest kasutan enamasti Vichy Neovadioli sarja. Aegajalt ostan kosmeetiku juurest Klapp sarja tooteid.

3. Milliseid tooteid testisid?

Vichy Liftactiv Collagen Specialist (all skin types) päevakreem
Vichy Liftactiv Cure Antioxydante ja Antifatigue seerum 10 ml
Seerumit kasutasin kuu aega, kreemi 2 kuud.

4. Kuidas tooted nahal tundusid?

Kreem on väga meeldiva konsistentsiga, nahal tundus siidine ja pehme. Kui tavaliselt on kreemid valged või kollakad, mis minu poolt testitav kreem oli kergelt roosakas. Seerum kipitas esimesel korral veidike, hiljem enam mitte.

5. Milline oli toodete lõhn?

Päevakreemil on õrn, tagasihoidlikult värske lõhn. Seerum on lõhnata, ei sisalda lõhnanaineid

6. Kuidas oli toodete imenduvusega?

Kreem imendus kiiresti, samuti seerum

7. Mis Sa arvad toodete koostisainetest?

Kreemis on tõhusad toimeained naha toonuse suurendamiseks ja jume ühtlustamiseks. Kollageeni sünteesi toetavad biotehnoloogilised ja sünteetilised vananemisvastased peptiidid , vitamin CG ja Vichy mineraalvesi. Koostisained on innovaatilised, sest biopeptiiidd on saadud rohelistest hernestest.
Seerumis on suhteliselt suur kontsentratsioon(15%) C-vitamiini. Seerumi kasutamisel vähenevad nahale tekkinud pruunid laigud ja jume ühtlustab.

8. Kas oli midagi, mis toodete juures häiris?

Paksema kihi kreemi pealekandmisel hakkas kreem päeva jooksul kooruma. Puudust tundsin spaatlist millega kreemi purgist võtta.

9. Mis toodete puhul meeldis?

Seerumit on mugav kasutada, kuna on 10 ml pipetiga pudelis

10. Mis on Sinu lemmikud ilunipid?

Aegajalt seerumitega kuurid, nädalas korra koorin ja kasutan niisutavat maski , kindlasti kreemitan kaela. Suvel ja päikseliste ilmadega õues viibides kasutan näole 50 faktoriga päikesekreemi

11. Mis on Sinu TOPP-3 lemmik-ilutoodet

talveperioodil kasutan kindlasti D-vitamiini ja Omega 3 rasvhappeid. Hästi niisutab ja toidab talveperioodil Vichy Neovadil Magistral Elixir . Uus lemmik ühtlasema jume saamiseks on Jane Iredale mineraalpuuder.

 

Sulge

Toote tagasiside