Covid-19 antigeeni kiirtesti läbiviimise juhend

Covid-19 antigeeni kiirtesti läbiviimise juhend

Südameapteegi proviisor Olesja Kuznetsova selgitab, kuidas tuleb õigesti teha Covid-19 antigeeni kiirtesti.

COVID-19 kiirtestid on asendamatud abivahendid, mis annavad oma tervise osas kindlustunde nii enne sündmusele minekut kui ka kehva enesetunde puhul.

Tänaseks on enesetestimise võimalused kõigile kättesaadavaks tehtud ja Südameapteegi apteekides on müügil nii ninaneelust kui ka süljeproovist tehtavad kiirtestid.

Kuidas neid teste korrektselt teha ja kuidas testitulemusi tõlgendada? Südameapteegi proviisor Olesja Kuznetsova näitab ette.

 

 

Vaata lisainfot ja osta Covid-19 antigeeni kiirtest:

Kaitse ennast ja enda lähedasi

 

Seotud postitused
  1. Koroonaviiruse antikehad Koroonaviiruse antikehad Haigustekitaja (nt viiruse või bakteri) sattumisel organismi käivitub kaitsereaktsioon, kus valged verelibled hakkavad tootma antikehasid, mis seovad end haigustekitaja külge. Nii aktiveerub immuunsüsteem, et hävitada võõras viirus või bakter. Kui sa
  2. Kuidas koroonaviirusesse nakatanu kodus haigussümptomitele leevendust saab ja mida kindlasti hoolikalt jälgida? Kuidas koroonaviirusesse nakatanu kodus haigussümptomitele leevendust saab ja mida kindlasti hoolikalt jälgida? Koroonaviiruse peamised sümptomid on palavik, köha ja hingamisraskus või õhupuudus. Mida saab teha nende haigussümptomite korral ning millele tuleb erilist tähelepanu pöörata?
  3. COVID-19 antigeeni kiirtesti tegemine koos 48h sertifikaadi väljastamisega COVID-19 antigeeni kiirtesti tegemine koos 48h sertifikaadi väljastamisega Südameapteek alustas COVID-19 antigeeni kiirtestide tegemist koos 48 tundi kehtiva sertifikaadi väljastamisega. Test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne Eesti sisesel üritusel või tegevuses osalemist. COVID-19 enesetestimise läbiviimiseks