Intiimhügeen ja selle hooldusest

April 1, 2020

Intiimhügieen on väga tähtis parema elukvaliteedi ning tervise säilitamise eeltingimus – nii naistel kui ka meestel. Mitmesuguseid probleeme saab ennetada ja vältida korrektse intiimhooldusega.

Apteegikosmeetika valikus on mitmeid intiimhügieenivahendeid, mis lubavad taastada tupe normaalse pH, vähendada ebameeldivat lõhna ja voolust, ennetada tupepõletikke. Lactacydi tooted sisaldavad naturaalset piimhapet, mis toetab ja kaitseb intiimpiirkonna loomuliku seisundit ja pH-tasakaalu, väldib ärrituse, ebameeldiva lõhna ja muude ebamugavusnähtude teket ning tagab värskuse. Kõik Lactacydi tooted on dermatoloogiliselt ja günekoloogiliselt testitud.

Toodetel on kohandatud pH, mis hoiab tupe loomulikku happesust. Lisaks on Lactacydi tooted väga mahedad ja seebivabad ning sobivad igapäevaseks kasutamiseks. Eriti õrn puhastussüsteem aitab säilitada ja tugevdada naha happelist kaitsekihti ning kaitsvat keskkonda.

Lactacyd Pharma antibakteriaalse toimega intiimpesuvahend tugevdab intiimpiirkonna loomulikku kaitsevõimet. See sisaldab looduslikke antibakteriaalseid toimeaineid, mis takistavad bakterite levikut, väldivad infektsioone ja halba lõhna. Toode on rikastatud tüümianiekstraktiga ja usiinhapega. Eriti sobib see vahend raseduse ajal, pärast sünnitust ja menstruatsiooni ajal ning täiendava abinõuna tupeseene vastu.

Lactacyd Pharma Hydratant niisutav intiimpesuvahend toidab ja niisutab tänu oma ainulaadsele L2G-complexTM’i sisaldavale koostisele. Aitab taastada ja tugevdada loomulikku hüdrolipiidkilet intiimpiirkonna õrnal nahal. Unikaalne L2G-complexTM sisaldab piimhapet, glütserüüloleaati ja glütserooli. Sobib kasutamiseks menopausi ajal ja järel või siis, kui raseduse või teatud ravimite manustamise tõttu on probleeme intiimpiirkonna kuivusega.

Lactacydi intiimpesuvedelik annab tupele igapäevaselt vajaliku kaitse. Rikastatuna bioloogilist päritolu L-piimhappega ja toitvate koostisosade seguga, annab see värske ja kosutava tunde, säästes ebamugavustest.

Lactacyd Pharma Sensitive pakub hooldust, mis on mõeldud spetsiaalselt kergesti ärrituvale ja tundlikule intiimpiirkonnale. See ei sisaldada lõhnaaineid, alkoholi ega seepi. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

Lactacyd Caring Glide on intiimpiirkonna lubrikant, mis imiteerib loomulikku niisutust ja vähendab intiimpiirkonna kuivusest tingitud hõõrdumist seksuaalvahekorra ajal. Õrn veepõhine koostis niisutab intensiivselt, säilitades samas intiimpiirkonna loomuliku pH-tasakaalu. Toode sisaldab naturaalset L-piimhapet ning on vaba lõhna- ja värvainetest. Hüpoallergeenne. Võib kasutada koos kondoomiga.

Tootesoovitused