Teenused


 • Jalaveenide diagnostika

  Jalaveenide diagnostika

  Jalad väsivad ja teevad muret? Seisad või istud päeval liiga palju? Meditsiinistatistika näitab, et iga teine Euroopa kodanik kogeb venoosse puudulikkusega seotud probleeme alajäsemetes ning selliste probleemide esinemissagedus kasvab kiirelt. Hetkel on see vanusegrupis 30-70 aastat ligi 40%.

  Info ja broneerimine
 • Silma kuivuse määramine

  Silma kuivuse määramine

  Kui silmad väsivad kergesti, nägemine on hägune, silmad punetavad, tekib “liivatera tunne” või “silmad jooksevad vett”, võib selle põhjuseks olla kuiv silm.

  Info ja broneerimine
 • UUS! D-vitamiini määramine

  UUS! D-vitamiini määramine

  D-vitamiini sünteesi ei toimu talvekuudel, varakevadel ja hilissügisel. D-vitamiini sünteesi jaoks piisava UVB-kiirguse koguse saab Eestust mai keskpaigast kuni septembri alguseni, kuid see sõltub päikesekiirguse langemisnurgast. Tule kontrolli meie juures D-vitamiini taset!

  Info ja broneerimine
 • Näonaha diagnostika

  Näonaha diagnostika

  Selgita välja oma näonahatüüp ja saa teada, millised nahahooldustooted Sulle kõige paremini sobivad.

  Info ja broneerimine
 • Vererõhu mõõtmine

  Vererõhu mõõtmine

  Oma vererõhku peaks juba noorena kontrollima vähemalt korra kahe aasta jooksul. Alates 30. eluaastast tuleks vererõhku kontrollida vähemalt kord aastas, eriti siis, kui mõnel lähisugulasel on kõrge vererõhk.

  Info ja broneerimine
 • Tervisenäitajate test

  Tervisenäitajate test

  Tervisenäitajate test aitab saada paremat ülevaadet oma tervislikust seisundist.

  Info ja broneerimine
 • Kolesterooli määramine

  Kolesterooli määramine

  Kõik täiskasvanud peaksid teadma oma vere kolesteroolisisaldust. Üldkolesterooli väärtuse teadmine annab võimaluse ennetada mitmesuguseid südame-veresoonkonda puudutavaid tüsistusi ning pikendada tervelt elatud aastate arvu. Eriti tähtis on kolesteroolitaseme jälgimine suhkruhaiguse korral, sest risk haigestuda südame- veresoonkonna haigustesse on siis suurem.

  Info ja broneerimine
 • Kehakoostise määramine

  Kehakoostise määramine

  Kehakoostise määramine annab ülevaate inimese tervislikust seisundist. Mõõtmise tulemuse põhjal saab teha järeldusi, kas on vaja toitumisharjumusi ja elustiili tervislikumaks muuta.

  Info ja broneerimine
 • Veresuhkru määramine

  Veresuhkru määramine

  Oma veresuhkrule peaksid mõtlema kõik, kelle veresuhkru tase on normi ülemisel piiril, kes on ülekaalulised, suitsetajad või kellel on suguvõsas esinenud suhkruhaigust. Õigel ajal veresuhkru normist kõrvalekaldumise avastamine aitab vältida mitmesuguseid tõsiseid tüsistusi nagu silma-, neeru-, südame-, veresoonkonna, jala- ja närvikahjustused.

  Info ja broneerimine
 • Hemoglobiini määramine

  Hemoglobiini määramine

  Vähenenud hemoglobiini varud veres võivad põhjustada kahvatust, väsimustunnet, ärrituvust ja õhupuudustunnet, sest organism ei saa vähese hemoglobiinisisalduse tõttu piisavalt hapnikku. Kui tunned kurnatust või väsimust, saad Südameapteekides lasta määrata hemoglobiini taseme veres.

  Info ja broneerimine
Page
Küsi apteekrilt