Putukahammustused - ennetamise ja leevendamise ABC

Putukahammustused - ennetamise ja leevendamise ABC

Kuidas valida sääsetõrjet? Kuidas leevendada sääsehammustust? Mida teha, kui leiad puugi? Mida teha, kui mesilane või herilane nõelas? Apteeker annab nõu.

Seotud postitused
  1. Kuidas päikesepõletust ennetada? Kuidas päikesepõletust ennetada? Ka suhteliselt vähese päikesega põhjamaal tasuks vähemtundliku nahaga inimesed kasutada tugevama kaitsefaktoriga kreemi ja mitte ainult suvel, vaid juba ka kevadel.
  2. Kuidas valida päikesekaitsekreemi? Kuidas valida päikesekaitsekreemi? Kuidas valida päikesekaitsekreemi? Mis on SPF ja UV-kiirgus? Kuidas ja kui tihti tuleks päikesekaitsekreemi peale kanda?
  3. Suvel vajavad jalad erilist hooldust Suvel vajavad jalad erilist hooldust Kuidas muuta jalad kauniks? Kuidas vabaneda villidest, soolatüügastest, konnasilmadest. Kuidas ravida lõhenenud kandasid? Nõu annab apteeker.
  4. Apteegikaubad, mida vajad suveks ja suvefestivalide ajaks Apteegikaubad, mida vajad suveks ja suvefestivalide ajaks Millised kosmeetika- ja esmaabikaubad võiksid kuuluda suvisesse reisikotti? Millised tervisetooted teevad festivalile või reisile mineku muretuks?